Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye? Jó dolgok...

Vonzás törvénye? Jó dolgok bevonzása működik?

Figyelt kérdés

Lassan lesz egy vizsgám, tanulok rá gyakorlatis vizsga. Van mikor izgulok akkor figyelmetlen leszek azt is elfelejtem amit eddig tudtam aztán bumm semmi nem jó.


Ha tanulok tovább akkor és arra gondolok h sikerül működhet? Vagy barátkozzak azzal h lehet elcseszem és sikerül? Sajnos elkezdtem szedni frontomt mert nagyon rám jött a pánik főleg ha órára megyek



2023. máj. 28. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Ezoterikusan én nem hiszek benne, viszont pszichológiai szempontból lehet valóságalapja.

Ha valaki a rossz történéseket próbálja ignorálni és a jókra figyelni, akkor ez szokássá válhat, ezáltal az illető úgy érzi, hogy vele csupa jó dolog történik.

Szóval bizonyos szempontból igen, működhet a vonzás törvénye.

2023. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
nem mukodik, parasztvakitas
2023. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem csak rossz nevet kapott a dolog. Vonzani nem vonzassz be semmit.


Az univerzumban minden energia. Ez ma már mérhertő. Tehát az van körülötted, amivel egy hullámhosszon rezegsz. Minden a fizikai síkon csak úgy tűnik, mintha szilárd lenne, de valójában egy elképzelhetetlen sebességgel rezgő hullámok.


A részecskéid folyamatosan belépnek a quantum térbe is vissza.


Na most...minden gondolatodnak, érzésednek van egy rezgése. Alapvetően, ahogy gondolkozol úgy érzel, és ahogy érzel úgy cselekszel.


Ezt a kört hívjuk személyiségnek. A személyiséged pedig a személyes valóságodat alkotja.


Ha más valóságot szeretnél alkotni...új párkapcsolat, új munkahely...bármi...akkor a személyiségednek meg kell változnia.


Az az...nem gondolkozhatsz ugyan úgy, mint előtte.


"Van mikor izgulok akkor figyelmetlen leszek azt is elfelejtem amit eddig tudtam"


ez egy gondolat, ami a személyiségedből ered.


ha azonosítod magad ezzel a gondolattal, akkor e szerint is fogsz cselkedni.


de ha csak megfigyeled, hogy "hm...már megint erre gondolok. Lehet, hogy izgul a testem, de az érzés és a gondolataim nem én vagyok"


akkor lesz lehetőséged máshogy cselekedni. Az új cselekedet pedig újra írja a valóságodat. Ha egy párszor megismétled, akkor meg kialakul az új személyiséged...


"Minden helyzetben nyugodt vagyok, és bármikor megtudod őrizni a figyelmem..."


Onnantól kezdve a valóságod e szerint kezd el majd alakulni, és már nem kell gondolkoznod rajta.


Ennek a folyamatnak a része lehet a vizualizáció. Amikor elképzeled magad a stresszes helyzetben, és azt is elképzeled, hogy nyugodtan cselekszel. Úgy mond mutatsz az agyadnak egy másik utat, hogy abban a szituációban miképp cselekedjen máshogy.


Remélem segítetettem..

2023. szept. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!