Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll meditációját...

Az agykontroll meditációját lehet végezni terhesség alatt? Nem árt a babának?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Már miért ártana!? Alfába nem csak meditációval lehet kerülni, hanem pl. mikor pihensz, de nem alszol. Az talán árt a babának? Ez egy teljesen természetes dolog, semmi baja nem lesz, sőt, még segíteni is lehet vele a magzat egészséges fejlődését, ha ezt programozod magadnak. Nem tudom, honnan veszed, hogy árthat, de megnyugodhatsz, nem árt, már ha a Silva féle agykontrollra gondolsz, azon kívül ugyan nem ismerek más agykontrollt, de álmomban sem gondoltam volna, hogy valakiben ilyen felmerül.
2009. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mint mindenki ezen az oldalon azért tettem fel a kérdést,hogy segítséget kapjak,nem azért,hogy hülyének nézzenek...Féltem a babámat és ez nekem még új dolog.Azért köszönöm!
2009. jan. 9. 10:10
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Biztos hogy nem árthat! Sőt, biztos hogy jó is a babának! Egyébként szerintem az első válaszoló nem akart leszólni, csak tényleg meglepő a kérdés! Nyilván egy anya csak is kizárólag a legjobbat akarja gyermekének, de biztosíthatlak hogy nem árt!:) Sőt, javaslom kérdezd meg:) Ha érted hogy gondolom...:)
2009. jan. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem,bár profi még nem vagyok,de megpróbálom:)!Nagyon köszönöm!
2009. jan. 12. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
szia! én még kisgyerekkoromban tanultam meg az agykontrollt, gyerektanfolyamon és mondhatom, csodákat művelt akkoriban :) sajnos már elfelejdkeztem róla és szereték elmenni egy felnőtt tanfolyamra csak nincs rá időm, de valamit mondhatok neked erről, mert én magamban kicsit továbfejlesztettem, más ismeretekkel is ötvöztem az agykontrollt... mindent ami körülötted van és főleg azt, ami benned! , így a babát is, a te tudatod alakít, és ha ezt te a kezedbe veszed, és tudatosan , agykontrollal segítesz a picinek és saját szervezetednek, nemhogy ártani nem fog, de 100%-ig biztos lehetsz benne, hogy semmi baj nem lesz, ha jól csináltad, és nem gondoltál pl napközben,ébren negatívumokra....ez a legfontosabb, csak pozitívan, akár alfában vagy, akár nem :) a negatív gondolatokat pedig TÖRÖLD! akár hangosan ki is mondhatod :)
2009. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
apád faszát
2010. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez most nekem szólt?Jót nevettem rajta!Értelmes vagy!:)
2010. jún. 14. 14:24
 8/9 404 ***** válasza:
76%
Nem árt, jót tesz neki, és neked is! Nincs mellékhatása.
2010. nov. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neki nem, de neked már megártott...
2023. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!