Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Gondolattal lehetséges személy...

Gondolattal lehetséges személyeket befolyásolni, irányítani?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Akinek van telepatikus képessége igen, még akkor is, ha nem szóval teszi azt valaki, hanem gondolat átvitellel. Nem jó az ha valakinek az akaratán kívül más túrkál az agyába.
2011. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
26%
Ne tedd
2011. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

csak kíváncsiságból, szeretek új dolgokat tanulni

a telekinézist próbálgattam de nem sikerült :S

2011. febr. 9. 20:20
 4/15 anonim ***** válasza:

Csak nálad gyengébb akarattal rendelkezőt tudnál, de fogalmazzunk úgy, nem éppen etikus.

Ilyenkor gondolj csak a fordítottjára, ha valaki téged akarna irányítani, mit szólnál?

Jobb az ilyesmibe nem belemászni, nem véletlen van az embernek szabad akarata.

2011. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Igen lehet, tanulni is lehet, de csak jó célokra szabad ezeket a képességeket használni.
2011. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
segítenél nekem?
2011. febr. 13. 01:15
 7/15 anonim válasza:

Én hallgatok tudatalattifejlesztő CD-t melyben többek közt ez is elhangzik: "Világom egyedüli gondolkodója én vagyok."

Szóval egy nálad alacsonyabb szellemi szinten lévő embert lehet hogy tudsz, csak nem érdemes. Mellesleg ahhoz hogy valakinek az elméjébe férkőzz ahhoz szerintem minimum nagyon ismerned kell az illetőt. Mert ugye sokszor előfordul emberekkel akik több éve, évtizede ismerik egymást, amikor egymásra néznek szinte kitalálják egymás gondolatát, de még az sem jelent befolyásolást.

2011. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

hátt lehet, hogy van benne valami

a legjobb barátom mondatait néha be szoktam fejezni

2011. febr. 13. 13:36
 9/15 bandiahegyrol válasza:

Gondolattal, a gondolkodásod megváltoztatásával a saját magad viselkedését lehet megváltoztatni. Akkor, ha változik a viselkedésed, a szociális térben veled egyött levők viselkedése is megváltozik.

Ha beülsz a sarokba és elkezdesz azon gondolkodni, hogy megváltoztasd mások viselkedését, nem fog történni semmi, azon kívül, hogy befordulsz és magányos leszel:)


Szóval, ha változtatni akarsz ,másokon, akkor előbb változtass magadon.

2011. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jézusom, mi ez a sötétség, ami itt terjeng? Egyértelmű, hogy NEM LEHET!
2011. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!