Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Megtanulható valamilyen...

Megtanulható valamilyen módszer, amivel koffein (és egyéb szer) nélkül kontrollálható az álmosság?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jó-e a kategória.
2011. febr. 14. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

az általánosság az napi 8 óra alvás.de nem tudom hogy hány éves vagy, mert vannak emberek akiknek a szervezetük beáll egy bizonyos időre: akik pl. korán kelnek hogy munkába menjenek, általában ők 6-7 óra alvás a kielégítő és hétvégén sem tudnak többet aludni, amikor nem kell menniük dolgozni.

Nem tudom hogy erre gondoltál-e.

2011. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó helyen jársz.

Agykontrollal, azaz egy kb. 15 perces gyakorlattal olyan frissé válhatsz, mintha egy-két órát aludtál volna.

Én a munkahelyemen rendszeresen csináltam: amikor rám tört az álmosság, elvonultam egy pici időre (mások meg cigizni járnak, na és?), és úgy érkeztem vissza, hogy elmúlt a fejfájásom, friss lettem, stb.

Megtanulható, egyszerű, tanfolyam nem kell hozzá, de gyakorlás igen. Meg az alapok: Gyógyíthatsz c. könyv

2011. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egyszerűbb módszer is. Ha rád tör az álmosság 5-6 -szor vegyél mély lélegzetet. De addig szívd a tüdőd amíg már fáj. Aztán egy kis séta pl.:kimész a mosdóba.
2011. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első: konkrétan arra gondoltam, hogy ha nincs épp időm kialudni magam, akkor hogy ne legyek fáradt. A kávé meg sajnos nem tesz túl jót az amúgy sem alacsony vérnyomásomnak.

Második: Valami ilyesmire gondoltam. Hol kapható ez a könyv és milyen áron?

Harmadik: Ezt is kipróbálom.

Mindhármótoknak ment a kéz fel:-)

2011. febr. 14. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Addig is a zöld tea. Én azzal szoktam fennmaradni. És a sudoku -tól nagyszerűen felébredek.
2011. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

[link]


Nem tudom, bejön-e az oldal, Gyógyíthatsz a könyv címe.

Volt egy súlyos tüdőbetegségem, és így kerültem kapcsolatba az agykontrollal. Egy hónap alatt tünetmentes lettem. Azóta a fejfájásaimat, térfájásaimat ezzel enyhítettem, szoptatásnál a tejtermelést segítettem, és frissítő, tanulást könnyítő módszereket is alkalmaztam.

Kitartás kell hozzá, de az eredménye is meglesz. :))

Szerintem a bp-i központjukban személyesen is meg tudod vásárolni, én postán rendeltem. :)

Sok sikert!

2011. febr. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackSword ***** válasza:
Tea... Kő kemény fekete tea... Semmi sem jobb nála... Ráadásul a kávéval ellentétben nem fog visszaesni a vérnyomásod...
2011. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!