Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Aki látta a Titok c. dokumentu...

Aki látta a Titok c. dokumentum filmet, ahoz szólna a kérdésem. Segitetek?

Figyelt kérdés
szóval lehet h be tudunk vonzani dolgokat a gondolatainkkal,de mikor következik be? azt nem mondják h mikor teljesül.nemértem..szerintetek?
2011. febr. 25. 21:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%

A titok egy agymosó film. Sajnálom, hogy meg kellett nézned, egy jó gondolat amerikaizált kiforgatása.


Kívánságaid úgy következnek be és akkor, amikor szeretnéd, de könnyen megbonyolíthatod a dolgot, amivel talán még könnyebben válthatod valóra.

Teszemazt azt szeretnéd, hogy legyen egy pohár teád, akkor ezt a legyent is kívánhatod, de láthatod is magad úgy, hogy már a kezedben fogod. Utóbbi esetben gyorsabban valósul meg, de minél konkrétabb körülményeket fogalmazol meg, annál nehezebb.

2011. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%

Írj levelet a Télapónak ő majd teljesíti ha jó gyerek leszel a következő 10 hónapban...

Komolyra fordítva a szót: te tényleg elhitted hogy elég ha gondolsz valamire? A te szüleid sohase mondták neked hogy mindenért meg kell dolgozni?

2011. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

kedves második válaszoló!

neked valóban keményen meg kell dolgoznod érte, mert nem látod, hogy másképp is lehet... aki tapasztalta, tudja. de hát dolgozni is kell valakinek, nem igaz? ;)


hogy a kérdésre is válaszoljak... sztem azt nem tudhatod, h pontosan mikor következik be. lehet, h másnap, lehet, h 2 év múlva

2011. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

"kedves második válaszoló!

neked valóban keményen meg kell dolgoznod érte, mert nem látod, hogy másképp is lehet... aki tapasztalta, tudja. de hát dolgozni is kell valakinek, nem igaz? ;) "


Bocsánat nem tudtam hogy ez a "Várjuk hogy a sült galamb a szánkba repüljön" klub...

A pohár teával kapcsolatban amit az első válaszoló említett: nem akkor lesz a kezedben a tea ha erősen gondolsz rá hanem ha fogod magad kimész a konyhába és töltesz magadnak.

2011. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Öcsém ti aztán tudtok veszekedni egy olyan dokumentum filmen aminek semmi jelentősége nincs csak papolnak benne hogy mindössze csak kívánnod kell valamit és az talán egy hét vagy hónap vagy akár 1-2 év múlva teljesülni is fog, én láttam és azt kívántam hogy legyek gazdag azóta eltelt 1 év és hát még mindig ugyan ott vagyok ahol eddig is voltam mielőtt még megnéztem volna azt a kamu filmet. :)
2011. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
nem kívánni kell, mert ez nem a jótündér :P gratulálok, leszűrted a lényeget
2011. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tévesztetted el a kategóriát?

"dokumentum" film... most másztam elő az asztal alól, idáig ott röhögtem. Mutass már legalább 1 dokumentumot belőle...

2011. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

„Ha azt gondolod, képes vagy rá, ha azt, hogy nem, mindenképpen igazad van.” (Ford)

akit nem érdekel ez a téma az buta

agymosás...ja biztos

2011. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
most először iirtam ide,mert azt hittem h értelmiség ad itt tanácsokat,de ugy látom h csak idióták kockulnak itt...ennyi...na csáá
2011. febr. 25. 22:24
 10/20 emlya ***** válasza:
66%

Én láttam a filmet és nincs megszabva, hogy mikor, de szerintem, ha arra koncentrálsz erősen, hogy a közel jövőben, akkor hamaraon be fog következni szerintem.Bár szerintem a jó dolgokra érdemes várni. :)

És a legfontosabb, hogy mindig HIGYJ BENNE, még ha néha nehéz is!!!!!!!!!!

2011. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!