Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Aki látta a Titok c. dokumentu...

Aki látta a Titok c. dokumentum filmet, ahoz szólna a kérdésem. Segitetek?

Figyelt kérdés
szóval lehet h be tudunk vonzani dolgokat a gondolatainkkal,de mikor következik be? azt nem mondják h mikor teljesül.nemértem..szerintetek?
2011. febr. 25. 21:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"azt hittem h értelmiség ad itt tanácsokat"

Vannak értelmiségiek, ne félj. Ők mulatnak a legjobban, mert tényleg jól sikerült a vicced.


Ha beütsz pár szót a keresőbe, teljesen profi cikkeket is találhatsz a vágyvezérelt gondolkodásról éppúgy, mint a placebóról és az önteljesítő jóslatokról.

A témakörbe tartozik még a matematikai csapda is.

Ha ezeket mind elolvasod és MEGÉRTED - akkor többé nem kérdezel ilyen butaságot.


Addig viszont szerintem fölösleges értelmes embernek ide írni, mert max. csak egy "IQ probléma" hibajelzést dobsz ki rá.

2011. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%

Nekem a kisebb dolgok mindig bekövetkeztek, csak tényleg el kell hinni, amit gondolsz. De nem úgy, hogy magadnak is hazudsz róla, hogy most elhitted és akkor csak várni kell, hanem tényleg úgy, h mindtha ez természetes dolgo lenne.

Amúgy a filmet nem láttam, nem is vagyok olyan jártas ebben a témában, csak saját tapasztalatok.

2011. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Bretso ***** válasza:
84%
Én már fél éve erőteljesen vágyom rá, sőt koncentrálok, hogy ne legyen több ostoba, buta, primitív kérdés, illetve kérdező az oldalon, azóta sem látok fejlődést az ezotériában, biztos ezen nem tud áttörni a jó tündér, aki a csodapálcájával teljesíti a kívánságaimat, és a fenébe, még a Mustangom sem jött meg, biztos elkeverték a postán.
2011. febr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
00:59 pont ez a baj, h erre koncetrálsz, hogy ne legyen. Arra koncetrálj, hogy milyen kérdések legyenek:)
2011. febr. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 emlya ***** válasza:
66%

00:59

Mert ilyenekre gondolsz és ezeket vonzod be!!!!!!!!

Tessék az élő példa!!!!

Ja és, ha valamit kívánsz SOSE haználd a NEM!!!! szót!!!!

Mert akkor NEM fog sikerülni!!!!!!!!

Pozitív gondolkodás = pozitív élet!!!!!!!

2011. febr. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Minél jobban vágysz valamire, annál előbb kapod meg. Akkor tudod, hogy közelítesz a célod felé, ha pozitív érzelmet érzel magadban amikor a vágyott dologra gondolsz
2011. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, kik oly értelmesnek gondoljátok magatokat,gondolkodjatok már el egy kicsit. Itt nem arról van szó, hogy a szádba repül a sült galamb. Mindenért meg kell dolgozni. (Amúgy meg ki az a barom, aki egy pohár teát kívánna magának?) De kinek sikerült már úgy bármi az életben, hogy egyfolytában az járt a fejében, hogy nem fog sikerülni? Szerintem annyira alap, hogy hinni kell benne. Hit nélkül semmi nem működik, és ez a lényeg. (Ja és maradjunk már a realitás talaján, nem fog postán Mustangja érkezni senkinek.) Onnantól kezdve, hogy sikerült, meg kit érdekel, hogy placebo-e vagy sem? :)
2011. febr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdező,ha Te március 30-ára aktualizálod a dolog érkezését,megkapod,de minden kétséget kizáróan hinned kell benne,mert ha szemernyi kételyed is támad,az ellenteremtés.Szilárdan,eltántoríthatatlanul hinni,és minél színesebben átérezni,hogy már a tiéd.

A baj az emberekkel az,hogy egy társadalmi kételymocsárban élünk.

2011. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor teljesül, amikor nem is várod. Ha görcsös vagy és nagyon akarod, akkor nem fog teljesülni. Éppen a "nagyon akarom" miatt. Képzeld el, higgy benne, álmodozz róla, és persze tegyél is érte, de ne idegeskedj és ne görcsölj azon, hogy "mikor kapom már meg", mert úgy csak egyre távolabb kerül tőled.
2011. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nekem könyvben sokkal jobban tetszik és most már harmadszorra olvasom, nekem sokat segitett dolgokban, és volt olyan dolog, ami bejött, persze én is várom hogy adj úram isten, de azonnal, de a könyv azt mondja, te add ki az univerzumnak, és hogy hogyan fogja alakitani az eseményt, embereket, és a körülményt azzal ne foglalkoz. biztos megkapod, amit kérsz, kérj, higgy! a Biblia is mondja, hogy aki kér annak megadatik.
2011. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!