Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi az az agykontroll? mire jó?

Mi az az agykontroll? mire jó?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha megtanulod használni, egy teljesen új világ tárul eléd, jóesetben megváltozik a gondolkodásmódod, és olyan dolgokra amire eddig legyintettél saját magad fogod megtapasztalani
2011. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
például? lehetne kicsit bővebben ? példákat? kiknek sikerül ez? hogy kell csinálni? van vmi tanfolyam ?
2011. márc. 7. 16:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem sikerül(t) nagyon jó tényleg egy teljesen új világ lesz minden körülötted

szerintem olvasd el José Silva: Agykontroll és (ez is tőle) a Gyógyíthatsz c. könyveket!

antikváriumban olcsón beszerezhetők :D

hasonló a Vonzás törvénye is. Hallottál már róla? ha nem keresgélj a neten így: a titok :)

ezek nagyon jó dolgok

2011. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem is a Silva könyvet olvasd el, mert itt vannak akik nem jól magyarázzák és nem lehet egyértelműn két mondatba sűríteni a lényeget.Én is olvastam, de sajnos nem tudtam 100 %-osan magamévá tenni, de mindenképpen hasznos .Állítólag a tanfolyammal együtt az igazi.
2011. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Én nem értek hozzá, de sikerült eltolnom a menstruációmat. xD

Szerintem annyi a lényege, hogy sokat gondolsz valamire, amit szeretnél véghezvinni, sokszor elmondasz magadnak egy mondatot. (én is ezt csináltam, és valahogy az agyam átkapcsolt egy másik frekvenciára.. eredmény/a fizikai tünet = a menstruáció késik. Épp ahogy akartam!)

2011. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én egy elég feledékeny ember vagyok ... nem egyszer volt olyan hogy kocsi kulcsot vagy valamit nem találtam és hát az agykontroll segítségével (amióta megtanultam kezelni) nem is emlékszem hogy volt-e azóta olyan hogy valamit nem találtam meg ... mert tudni illik ha valamit elfelejtesz az ott van még az agyadban az agykontrol segít "felkutatni" ezt a bizonyos dolgot .... amúgy az a lényege az egésznek hogy le kell menned egy olyan álapotba (asszem ez az álapot alvás előtt van de nem tudom ) ahol teljesen le nyugodsz nem figyelsz semmire a külvilágban.... lényegében ennyi és hidd el teljesen megváltoztatja az életedet ... jah és azt hiszem ha jól tudom vannak tanfolyamok is
2011. márc. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sotyilány válasza:
70%
Nekem van egy példám rá:) Anyukám járt rá és ott olyat tanult hogy a hüvely- mutató- és középsőujjad összeszorítod és erősen gondolsz valamire, mi ezt parkolásnál használjuk és mondjuk magunkba, hogy "lesz egy parkoló hely ahova be tudok állni" és általában ez sikerül is....
2011. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sotyilány válasza:
bocsi elírtam: ***hüvelyK
2011. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ezen az oldalon mindent megtalálsz: [link]
2011. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

sziasztok :)

én jártam agykontroll-tanfolyamra, és ott tanultam egy csomó jó dolgot :)

igazából arról szól, hogy ébrenléti állapotban az agyad nagyon kis százalékát használod csak, és úgy tudod a többit is, ha lemész egy állapotba, amit úgy érhetsz el, ha lefekszel/leülsz, behunyod a szemed, nem koncentrálsz a külvilágra, és magadban azt mondogatod: három-három-három, kettő-kettő-kettő, egy-egy-egy. közben próbálj meg arra gondolni, hogy egyre mélyebbre és mélyebbre úszol a tudatodban. ekkor éred el azt az állapotot, amit közvetlen ébredés előtt szoktál. és itt lehet többféle dolgot kripóbálni, én pl. a menzeszemet halasztottam el vele. ha valami ilyen dolgot akarsz elérni, akkor mondogasd magadban a célt lehetőleg addig, amíg el nem alszol (többnyire este próbálgasd). ha reggel magadtól akarsz felébredni, képzelj el egy órát, ami a pontos ídőt mutatja, és képzeld el, hogy visszatekered addig, amikor fel akarsz kelni. utána mondogasd magadban, hogy "ekkor akarok felébredni, ekkor fogok felébredni" jó sokszor. betegség ellen számolj el 10-1-ig visszafele, és képzeld el, hogy merülsz lefelé, egyre mélyebbre. ha kész vagy, képzelj el egy házat, ahova bemész, és meggyógyítod magad, és ilyesmi...


ez csak egy pár belőle, érdemes elmenni a tanfolyamra, nagyon sok érdekes dolgot tanulhatsz belőle :)

2011. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!