Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi az az álom? Hogyan álmodunk...

Mi az az álom? Hogyan álmodunk? Hogyan tudom irányitani az álmomat? 10/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 19:45
 1/5 x) ***** válasza:

"Az álmok a pszichológia megközelítése szerint a tudatalatti üzenetei. Mindennapi, éber tudatállapotunkban a környezet ingereit érzékeljük, és reagálunk azokra. Belső környezetünk jelzései ugyancsak bekerülnek az “elintézendő" című lelki dossziéba..."

Magyarul ami napközben történik veled az agyad így dolgozza föl. Minden éjjel átlagosan háromszor álmodsz, csak nem emlékszel rá. Az álmok irányítását (a tudatos álmodást) pedig nagyon nehéz elérni, nem mindenkinek sikerül. Vannak rá különböző módszerek, például hogy arra a személyre gondolsz elalvás előtt akivel álmodni szeretnél. Van akivel csak úgy spontán megtörténik.

[link]

2011. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem volt már olyan h rémálmom volt és azt gondoltam magamban az álmomban h:

-Nem mind1 úgyis csak álmodok bármi történhet!

2011. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az álomra egyenlöre nincsen rendes magyarázat, csak találgatások, fejtegetések, de igazábol még nemjutott el odáig az emberiség, hogy ezt megfejtettük volna 100% pontossággal, saját véleményem szerint közelében sem vagyunk az igazságnak!
2011. szept. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 naphtha válasza:
Nekem nagyon ritkán megtörténik, hogy tudom irányítani az álmom, talán fél évente egyszer-kétszer, de fogalmam sincs hogyan, sajnos. Hihetetlen érzés, bár nem teljesen szabadon tudom alakítani a dolgokat. Emberekkel például nem nagyon tudok találkozni, kivéve, ha nem egy szituációba csöppenek bele, ami egyszer történt és erősen szexuális jellegű volt :)Szóval általában egyedül bolyongok, de ez is varázslatos, mert tisztában vagyok vele, hogy ez "csak" álom. A másik gebasz az, az, hogy könnyen felébredek belőle.
2011. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dandi98 ***** válasza:
velem is volt ilyen, és ez itt a probléma.talán a tudatalatti rájön, hogy belé férkősztünk, és azért dobja kiaz embert ha fel szeretné fedezni az álmát...
2011. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!