Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudom irányitani...

Hogyan tudom irányitani egyszerűen az álmomat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 20:59
 1/10 x) ***** válasza:
61%
Nem biztos hogy jó ha irányítod az álmodat. Az álmok nem azért vannak hogy az történjen bennük amit te szeretnél. Az agyad így dolgozza föl az aznapi eseményeket. 10 évesen még hagyd az agyadat érvényesülni. Szerintem az a szép az álmokban hogy nem tudod mit fogsz álmodni. És a kérdésre a válasz: egyszerűen? sehogy. Ez nem olyan hogy "akkor most ezt álmodom". Komoly koncentrációt és türelmet igényel és nem is mindenki képes rá.
2011. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Valóban megoszlanak arról a vélemények, hogy jó-e a tudatos álmodás. Hátránya, hogy még alvás közben sem hagyod az agyadat pihenni, regenerálódni, ugyanakkor kétségtelenül nagyon izgalmas élmény. Szóval ha tényleg érdekel a dolog:

Ahhoz hogy irányítani tudd az álmodat, először fel kell ismerned, hogy álmodsz. Ez a legnehezebb, ugyanis bármilyen furcsaságok is történnek meg velünk álmunkban, azt akkor valóságnak hisszük, és mindig csak utólag ébredünk rá, hogy álmodtunk.

De erre is van megoldás. A lényeg, hogy már ébren is hozzászoktasd magad ahhoz, hogy folyamatosan ellenőrizd az állapotodat, nem álmodsz-e. Pl pontosan tudod milyen nap van? Emlékszel a közvetlen előzményekre? Mit csináltál ezelőtt egy órával, a mai nap folyamán, hogy kerültél ide? A körülötted lévő emberek is stimmelnek, oda valók? Pl nincsenek gimnáziumi osztálytársaid egy egyetemi álomban, vagy már elhunyt személyek körülötted?

Ha hozzászoktatod magad ahhoz, hogy ezeket folyamatosan ellenőrizd, akkor előbb-utóbb álmodban is eszedbe jut és felismered h álmodsz.

Innen már könnyű, csak képzelőerő kérdése, hogy mit tudsz kihozni az adott álomból.

Érdemes elolvasni valami szakirodalmat is, pl Dr. Paul Tholey Alkotó Álom című művét, mielőtt csak úgy belevágsz.

2011. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ma 21:25-ös, én sokszor rájöttem h álmomban vagyok, de sosem történt utána semmi amit én akartam volna, szal ez így nem fog menni
2011. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sikerült. Amikor rájöttem hogy álmodom, onnantól tudtam is irányítan, csak sajnos nem sokszor ismertem fel az álom álom mivoltát. De ez egyénenként változó, kinek mi okoz nehézséget. Nincs általános recept.
2011. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
.
2011. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszike
2011. szept. 26. 13:45
 7/10 dandi98 ***** válasza:
én próbáltam már ezt, de nem én szerkesztettem az álmomat csa sétálgattam benne.lehetséges, de ahhoz észre kell vened hogy álmodsz!
2011. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Van mégegy módja:

Amikor felébredsz és emlékszel az álmodra, gondold végig, hogy hol maradt abba, és folytasd, ahogy szeretnéd, ha sokat gyakorlod, egy idő után az álmodban is menni fog.

2011. szept. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egész nap készítsd fel magad. Kérdezd meg magadtól "csak álmodom?.. igen, álmodom" próbáld elhitetni magaddal és akkor álmodban is így fogsz gondolkodni. :) (én ezt olvastam)
2011. okt. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen sehogy... :D
2011. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!