Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontrollnak és a vonzás...

Az agykontrollnak és a vonzás törvényének mennyi köze van egymáshoz?

Figyelt kérdés
Ahhoz hogy tud alkalmazni a vonzás törvényét kell agykontroll tanfolyamot végezni, vagy csak megkönnyíti a tanfolyam a dolgok bevonzását?Van akinek nagyobb sikerei vannak a vonzás törvényével agykontroll tanfolyam nélkül??
2011. dec. 24. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon is sok!!!
2011. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

az agykontrolon azt tanítják h tudod az életedbe bevonzani amit akarsz ,ez a vonzás törvényének a gyakorlata de nem kell ám ehhez tanfolyamra menni h gazdagítsd a tanfolyam szervezőket nem is kis pénzzel!!

Megvan könyvben és van egy csomó könyv ami a gyakorlatáról ír ezen dolgoknak sztem érdemesebb ezeket előbb elolvasni és ha még mindig érdekel akkor menj el tanfolyamra, de könyvből megtanulni is ugyanaz én is így csináltam!!

és a neten is fenn van minden könyv nem is kerül pénzedbe!!

2011. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezo témakörön kívül az agykontrollról csak, mint önhipnózis módszerről hallottam. Persze már ebbe is sokat belemagyaráztak és a vonzás törvényének csírája is benne volt azokban a könyvekben amiket olvastam. Szóval valószínűleg sok.

Valamint inkább meditálj. A vonzáshoz ugyanis nagy tömegűnek kell lenned.

2011. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
érdekes dolog ez, mert alapjáraton igen, sok köze van egymáshoz. viszont ami a technikát, a módszert illeti, az pont ellentétes.
2011. dec. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Sok. Mind a kettő baromság, és mind a kettőből óriási pénzeket kaszáltak.
2011. dec. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok köze van egymáshoz.
2011. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ide lehet meg csapni az NLP-t is. Es akkor ki is esik a "vonzas torvenye". Mert ugye az NLP nem eladhato egy "egyszeru" halandonak de a butitott valtozat egy kis toredeke, gondosan ujracimkezve mindenkit erdekelt. Osszefoglalva... NLP agykontrollal spekelve. :) Sok sikert.
2011. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyi, mint a töltött káposztának a nyuszi alakú kéjpiszkátorhoz.
2011. dec. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!