Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Aki már megtanulta, és alkalma...

Aki már megtanulta, és alkalmazza az agykontrollt, elért vele dolgokat, mennyire hatásos, és hosszú távon valóban hatékony? Milyen eredményeket értetek el? Jobb lett tőle az életetek, vagyis könnyebb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokkal könnyebb lett a tanulás, memorizálás stb.

Önképző csomagot használtam(torrent-tel) így nem lett teletömve a fejem azzal, hogy ettől jedi lovag leszek, mivel ez csak hazugság, azért mondják, hogy kifizess annyi pénzt a tanfolyamért.

2012. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem idevág, és nem a kérdésre válaszol, de első válaszoló nem tudnád elküldeni a torrentfájl linkjét, amivel letöltötted, v honnan szedted le?


Amúgy én például a jó dolgok bevonzásáról azt hallottam (egy közeli barátom tudja rendesen az agykontrollt) hogy nem 100%-osan működik.

2012. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mirk ***** válasza:
83%
A vonzásnak semmi köze az agykontrollhoz.
2012. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem, hogy a tanfolyamon Domján említette volna a Jediket. Ellenkezőleg, azt mondja, találjuk meg az arany középutat: ne is szkeptikusan, de ne is fanatikusan alkalmazzuk.


Jobb memória, pozitív életszemlélet, jobb emberi kapcsolatok, több szeretet az eredménye, és mindig mindenből megtalálom a kiutat.

2012. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
7%
Nekem egyáltalán nem jött be.Én végeztem ilyen tanfolyamot és kamu az egész.
2012. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!