Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Adnátok tippeket a jelenlegi...

Adnátok tippeket a jelenlegi helyzetemben hogyan lehetnék vidám? Egy pár betegség van a hátam mögött (agykontrollos módszer)

Figyelt kérdés

ami a legjobban irritál hogy nagyon pattanásos az arcom , bárhol mikor megyek suliba is minél jobban próbálok megfeledkezni magamról, mert ha eszembe jut hogy hogyan nézek ki, nagyon rossz kedvem lesz:S


2. bevállaltam a fogszabit(hogy később jobb legyen) ami szintén baromi megterhelő lelkileg próbálom nem kimutatni, de nagyon rosszul esik, már az ha vki szóvá teszi, amit próbálok elpoénkodni, de ált kudarcot vallok:S


3. már kb fél éve fehérje meg vér van a pisimben és nem tudom mi okozza kb minden hónapban meglátogatok egy másik dokit, eddig még nem sikerült ererdményt elérni


4. a gyomromra is állandóan figyelnem kell, hogy nehogy túl sok édességet egyek mert hasmenés, de sajna az utóbbi fél év óta vmi nagyon megváltozott odabent, kb 5-6x annyit fingok mint azelőtt, suliba is állandóan visszakell tartanom a fingot, pedig nem is eszek(a fogszabi miatt már reggel jól bekajálok, hogy a suliba ne kelljen kiszedegetnem a kaját a fogaim közül)


5.még nyáron vmi aranyérszerűségem is volt, amit persze a doki egy kicsit sem látott, akkor még éreztem is ,meg vérzett is ott lent, aztán elmúlt, de ritkán mindig előjön


6. alig vannak barátaim, nem szeretek emberek között lenni mindez miatt(amit szintén próbálok rejtegetni hogy ez zavar), sokszor leszek ideges egy egyszerű megszólítás miatt(ilyenkor mindig kontrolállnom kell magam, de valami hatalmas nagy belső erőt igényel)


talán van még pár, most csak ennyi jutott eszembe..és rájöttem hogy ha már ennyi bajom van, akkor az tuti tanítani akar nekem valamit. annyit elért hogy igyekszem vidám maradni, és megfeletkezni a gondjaimról, és akkor jó, ha meg hazaérek ki-gitározom magamból a fájdalmakat és akkor megnyugszom..


adnátok pár tippet hogy mégis agykontrollal hogyan tehetném vidámmá a napjaimat? meditálni is ,programozni is szoktam hogy elmúljanak a gondok,eddig még sikertelenül


kösz h végigolvastad


18f


2012. jan. 22. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem agykontrollozni kell, hanem keress hobbit, járj társaságba, a külsőd miatt pedig ne aggódj annyit. Ha valaki nem fogad el a fogszabályzód vagy a pattanásod miatt, akkor az amúgy sem lenne jó barát..

Menj el bőrgyógyászhoz és táplálkozásszakértőhöz, ő tud rajtad segíteni, a fogszabályzótól szépek lesznek majd a fogaid, a többi 'betegség' meg annyira nem is betegség.

Ha az orvosok nem találtak semmit, akkor ne aggódj, biztos nem komoly.

Inkább szedd össze az önbizalmad és keress barátokat.

2012. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nincs azért olyan nagy önbizalom hiányom ha olyan emberek vesznek körül akiknek hasonló az érdeklődési körük


igazából, eltudnak fogadni mások, a legjobb barátom sőt még haverok is, csak arról van szó hogy engem zavar


voltam már bőrgyógyásznál ,de csak fölirt vna vmi böszme szert ami nincs túl jó hatással a szervezetemre ,viszont eltüntetné a pattanásokat


van hobbim, de suliba nem tudok élni vele.

kicsit úgy érzem hogy élő példa vagyok arra, hogy hogyan lehet úgy szarul érezni magad hogy közbe egy csomó jó dolog ér téged(de a szar nagyobb nyomot üt)

2012. jan. 22. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat nem vagy egyedül ezzel, ha vmi zavar egyszerűen ne figyelj rá, a világnézetedet kell megváltoztatnod (de ne más világnézetére ebben tudnák segíteni). Igazából a beszélgetés pozitív dolog annak ellenére amit érzel beszélgetés közben próbálj megnyugodni és semmiben sincs semmi. Beszélgetésben se csajozásban se. annyi van benne hogy jó érzés.
2012. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Roacuttane? Ne is szedd, méreg.


Valami lehet a táplálkozásodban, ami miatt pattanásosodsz + fosol. Hagyd el első körben a cukros dolgokat (üdítők, nasik, csoki), másodsorban a kenyeret és péksüteményeket, ha ez sem segít, akkor a tejet és a tejtermékeket. Egyél sok fehérjét és zöldséget, szedj vitamint. Meditáció és programozás hatására nem csoda fog történni, hanem az agyad olyan utakat talál a problémák megoldására, amire eddig nem is gondoltál. (Pl. ahogy feltettél ide egy kérdést és lehet hogy az egyik válasz majd segíteni fog.) Olvasom hogy szeretsz gitározni, jól gitározol? Foglalkozz akkor ezzel, gitározz sokat, tűz ki célokat vele kapcsolatban. A fogszabályzóval ne foglalkozz, jó döntés volt. Egy apró, de hasznos tanács: minden reggel mondogasd magadnak, akár fennhangon: hiszem, hogy ma valamilyen csodálatos dolog fog történni velem! Többször, akár tízszer, hússzor. Így agyad automatikusan a jó dolgokat állítja szűrőjébe. Én, mióta ezzel kezdem a napom, észreveszem az élet apró szépségeit is, és tényleg csodálatos dolgok történnek velem.

2012. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Roacuttane-t tényleg ne szedd. Selejt, méreg... ahogy fentebb is írták (plagizálok ha nem gond XD ). Amúgy a fogszabályzó sztem már teljesen elfogadott. Általában a Te korodban már vannak olyan értelmi szinten az emberek, hogy ne úgy fogják fel, mint a 10 évesek... ott szokott cikizés tárgya lenni az ilyesmi. Nekem is volt, sőt, egyszer még lesz is sztem...

A pattanásokra visszatérve... Az ismeretségi körömben többek észrevették, hogy a csoki mellőzésével tisztább lesz a bőrük. Én pl ha beverek egy tábla csokit, pár napon belül pattanások jelennek meg az arcomon. Én ezért nem eszek csokit, és teljesen "tiszta" az arcbőröm. Ez nem mindenkinél működik persze, de szerintem egy próbát megér az, hogy 1-2 hónapig egyáltalán nem eszel csokit.


üdv f21

2012. jan. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

az a baj hogy olvastam pár cikkel erről a pattanásokról és azért egy jó, mert aki egészségesen gondolkodik annak nem jelentenek gondot viszont aki ilyen mint én, általában azok szoktak a leginkább pattanásosak lenni, teáht minél jobban zavar annál jobban megszívom. így hát mikor tudom megfeledkezem róla..plusz ha tehetem meditálok


amúgy a fogszabi most tényleg eltörpül ez mellett, ez sokkal szarabb:\

az a baj az ételek elhagyásával, hogy már voltam ételintollerancia teszten/allergia teszten és persze nem mutatott ki semmit, najó mondom azért megpróbálom a tejet, hátha az okozza, de sajna nem, egyébként most is már kb 3-4 hónapja nem is iszom tejet(max havi 1x), csokiról is leszoktam mint ahogy írtam fentebb a gyomrom nagyon rosszul reagálja le ha egy kicsivel több édességet eszem


és tökre elkeserítő mikor már a 20. ember mondja hogy "na nézd meg a tejet, biztos az lesz, vagy a csokit" ..de nem -_-


szóval ha nem szedem be a roaccutant akkro vagy az lesz hogy elfogadom magam ahogy vagyok és próbálom szugerálni az agyam hogy javítson a helyzetemen, vagy mély depresszióba zuhanok és elkezdem beszedni ezt a mérget hogy legalább az ne zavarjon hogy ilyen a bőröm


olyan elcseszett személyiség vagyok hogy az vmi hihetetlen:S

2012. jan. 29. 09:20
 7/8 anonim ***** válasza:

olyan elcseszett személyiség vagyok hogy az vmi hihetetlen:S


Neked is azt tudom mondani mint mindenki másnak amire figyelsz az a világod.

2012. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. kinek nincs pattanása? o.O ez normális...ha meg túl sok van, menj bőrgyógyászhoz, kozmetikushoz. nekem több ilyen osztálytársam is van.

2. a fogszabályzó mára már divat lett. képzeld el, én még olyat is ismerek, aki kikönyörögte, hogy lehessen neki, mert az egész osztályának volt....a beszólogatásokkal nem kell törődni. ha nem szólnak be, magadnak ne csináld a cirkuszt, sz@rd le, mit gondolnak rólad. a fogszabályzó egyáltalán nem ciki.

3-4-5. megértem, hogy ez nem lehet kellemes, de előbb-utóbb csak rájönnek, mi a bajod.

6. szerintem az nem baj, ha kevés barátod van. a kevesebb néha több. sokkal értékesebb, ha kevés igaz barátod van, mint sok álbarátod...nem kell mindenkivel jópofizni.



És még annyit, hogy hidd el, nekem is rengeteg problémám van, betegségek, legalább olyan rosszak, mint a tieid. talán még stresszesebbek. mégis élek.

2012. febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!