Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mikor meditáltok és felébreszt...

Mikor meditáltok és felébresztenek/megzavarnak akkor nem lesztek irdatlanmód idegesek?

Figyelt kérdés

mit csináljak?

csak akkor meditáljak ha egyedül vagyok?


nagyon rossz..annyira elrontja az egészet

f



2012. jan. 29. 09:10
1 2
 1/13 Antimod ***** válasza:

Én sem szeretem. Leginkább akkor meditálok, ha egyedül vagyok, vagy ha nem, akkor előre szólok, hogy kérem senki ne zavarjon egy ideig.


Üdv

Leftlegged Player :)

2012. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Mostmar nem ugy meditalok
2012. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 horrendas ambages ca ***** válasza:
vedd ezt is kihívásnak,hogy megzavarnak.tulajdonképpen a meditáció önkontroll is,tehát ne légy irdalmatlan mód ideges és a meditációd sikeres! ó ez rímelt
2012. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem azé leszel ideges mert megzavarnak közben is ideges lehettél .) 2 fajta meditáció létezik azon belül 1 van ami ,,hatásos" egyik sincs leírva se neten se könyvekben és a világon nagyon kevés ember ismeri, pedig mindenkinek az igazság a szeme előtt van csak nem látják... .)
2012. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindig ez volt. 20 eve agykontroll tanf-on azt mondta erre a kerdesemre a tanf.vezetö: nem tudok segiteni.

Tudtam, hogy valamihez neki is kevesnek bizonyul a hite (ö mondta), igy ez nem azt jelenti, h ez megvaltozhatatlan.

Eleinte nehezen tudtam megoldani, h nyugodt körülmenyeket teremtsek, viszont ez sztem fontos, mert abban az alfa v hasonlo allapotban fogekonyabb vagy a benyomasokra, amit beengedsz. Es persze egyre jobb környezetet programoztam, igy egyre jobb is lett. (Csaladom lett...stb, mas emberek.) Ma mar elöfordul, hogyha megkerem, ne zavarjanak, akkor nagy %-ban nem zavarnak.

Azt is automatikusan hozzateszem a meditacio elejen, h nyigodt maradok, külsö hatasok nincsenek ram hatassal, söt elösegitik meditacios allapotomat. Ilyesfele mondatot javaslok azoknak, akiknek a kerdes problemat okoz, persze mindenkinek neki ertelmezhetö es hozza közel allo formaban megfogalmazva.

2012. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Évek óta meditálok és elejétől fogva olyankorra igazítottam a meditációmat amikor tudtam hogy senki nem tud megzavarni. Mivel későn fekvő ember vagyok így nekem kézenfekvő volt hogy lefekvés előtte időzítem amikor már minden családtagom alszik. Vagy már az ágyban végzem el hanyatt fekve esetleg ülve. A lefekvés utáni időben biztos vagyok hogy senki nem fog zavarni.

2012. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
agykontroll tanf ahogy így elmondtad jó alacsony szintű dolgok vannak ott. Én azt mondom aki vmihez nem ért türelemmel félrehúzódva más szemszögből gondolja végig az életét, és utánna próbálgassa, ha még szüksége van rá.
2012. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20 eve és semmire se mentél vele mert egyszerűen nem ér semmit nem visz közelebb az igazsághoz ez a helyzet
2012. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne bizutos, de hatha az en (5.) kommentemre irt a 7. es 8. valaszolo. Ha igen, nem ertem, mi alapjan vonta le ezeket a következteteseket. Sztem az eletemben az egyik eddigi legfantasztikusabb dolog volt az agykontroll tanfolyam, az a modszer, amit az ott tanultakkal elertem. (De erröl itt nem irtam, hiszen nem ez volt a kerdes.)

Sajnos nem mindenkinek megoldhato, hogy eleve akkor all neki meditalni, amikor nyugodt körülmenyek vannak - de egyebkent termeszetesen ezt javasolnam mindenkinek es szerintem ez annyira magatol ertetödö, hogy akinek van ilyen elöre tudhato idö, az ugyis akkor medital.

Akinek pl. a szülei alkoholistak, ott nem kiszamithato, mikor kezdenek el hangosan veszekedni, akar az ejszaka közepen is mikor rontanak be a szobadba. Vagy pl. ha kisgyereked van, es a parod mellett nincs olyan rokonod, akire szamithatsz, ha szükseged lenne ra a gyerekre vigyazasban, akkor sincs olyan idöpont, amikor 100% senki sem fog zavarni. Ugyanis az elsö evekben a legtöbb kisbaba ejszaka is többször felebred, elöre kiszamithatatlan idöpontban. Nem ugy van, hogy szoptatastol szoptatasig alszik. :)

Meg biztos, hogy vannak ilyen szituaciok, amikre egy nagyon bölcs valasz volt a tanf.vezetö reszeröl az, hogy nem tudok segiteni.


5.

2012. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen magának írtam én arra gondoltam hogy ha vki ilyen hosszú ideje próbál meditálni annak jó lenne tudni hogyan is kell valójában.
2012. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!