Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meditacioval a rezges szamaima...

Meditacioval a rezges szamaimat novelem vagy csokkentem es mi mire jo melyik a jobb es miert?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 01:30
 1/10 László24 ***** válasza:
Ha meditálsz,spirituálisan fejlődsz.Ezáltal hamarabb le tudod dolgozni a karmádat.
2012. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha az agyhullámokra érted, akkor a meditáció közben csökken a rezgésszám. Lecsendesíted a tudatod. (Ekkor jössz rá, hogy napközben olyan mintha 1000 majom ugrálna a fejedben, és mind ugyanarra a székre akar leülni.)


Amit szerintem nem tudunk mérni, az a vibráló érzés ami OBE előtt felerősödik. Nem tudom erre gondoltál-e esetleg. Tudtok valakit, akinek esetleg siekrült ezt a vibráció érzést műszerekkel mérni? Link?

2012. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Az agyhullamaidat meditacioval tudod valtoztani.

Beta hullamokat produkal az agyad (14-30 Hertz), amikor ebren vagy.

Alpha allapotban (ami 9 - 13Hz) nyugodt vagy es nem nagyon gondolkozol.

Theta allapotban (4 - 8Hz) nagyon mely nyugalmi allapotban vagy.

Ehhez kepest peldaul a Delta hullam (1 es 3Hz) mar az almok vilaga, itt alszol.


A rezges az mas. Mindennek van energiaja. Az embernek, az oceannak, a macskanak, stb. mindennek.

Ezt mi erezzuk es a mi energiankat is erzik masok. Peldaul gondolj arra, amikor elmesz egy heavy metal koncertre hogyan erzed magad? Es amikor beulsz egy temploni misere? Ez azert van, mert a jelenlevok energiat bocsatanak ki magukbol, amit te mint egy antenna felfogsz es ez rad hatassal van.


Minel magasabban rezeg valami, annal pozitivabb energiat sugaroz. Aki haldoklik, annak nagyon alacsony a rezgese, es mikor meghal, mar nem rezeg tovabb.

Vannak emberek, spiritualis tanitok, buddhista papok, akiknek ha csak a kozelebe mesz mar ugy erzed, hogy vibral a levego. Nekik nagyon magas a vibraciojuk.


A cel a minel magasabb rezgesszam, mert az minel pozitivabb :)


A nevetes, a jatek emeli a rezgest. A pusztitas, harc pedig csokkenti.


Ha van kutyad, akkor figyeld meg ot. Az allatok nagyon erzekenyek az energiankra. Amikor magasan rezgunk (happy-k vagyunk) akkor rohannak es hozzak a labdat. Amikor hazajossz egy temetesrol es gyasz-rezgesen vagy, akkor az allat ezt megerzi es egeszen mashogy fog kozeledni hozzad :)

2012. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Grat előzőnek nagyon jól megmondta. :)

Még annyit tennék hozzá hogy maga a meditáció meg az ilyen gyakorlatok nem csak abban a kis szűk időben végezhetők amikor becsukod a szemed egy széken és meditálsz egy fél órát. Dehogyis..


Minél többet csinálod ezeket nappal is, annál jobb.

Mondjuk a légzésedre figyelés, ezt nappal is tudod csinálni. Is természetesen növeli a rezgésszámodat mert a jelenben tart (a jelenben nincs negativitás, hogy is lehetne? szenvedéshez idő kell).


Ez a lényeg:

http://www.youtube.com/watch?v=SbuW_5T8uM0


Az egész most hatalma hangosnak hallgassátok meg, de amúgy szerintem ez a lényeg hogy minél többet a testedben élsz, azaz figyelsz rá. Több részben is kitér rá miről van szó, fent van az egész youtube-on. :)


A magam tapasztalatából kiiudulva tényleg növeli a rezgésszámot. Ha ezt valaki komolyan veszi elég komoly szintre fejlődhet rövid idő alatt is.

2012. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Snl.Drako ***** válasza:

Előző válaszolókhoz:

Ha a pusztítás és harc csökkenti, akkor hogy lehet, hogy én attól leszek jókedvű, ha harcolok? Mármint úgy értem kifejezetten élvezem a küzdősportokat, és küzdelmek után mindig nagyon jókedvem van. Amit ti mondtok, az alapján nem rosszkedvűnek kéne lennem?

2012. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a buszon is szoktam meditálni munkába menet. Ha gyakorolja az ember simán meg lehet csinálni és senki sem veszi észre, hogy meditálsz, csak te tudsz róla. De a munkahelyen is szoktam, ha már nagyon sok a kedves kollégákból, vagy fáradt vagyok, akkor valami pozitív dologra gondolok, vagy magamban megpróbálom megérteni annak a kollégának az indítékait aki felbosszantott. Persze nem mindig sikerül, én is emberből vagyok, de próbálkozom. Számomra nagyon hasznosak Szepes Mária Mágiák könyvének a gondolatai. Ezeken szoktam meditálni.
2012. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 10:01

Amikor sportolsz, akkor hormonok szabadulnak fel amik boldogsagot okoznak. Hallottal mar a maratonfutok euforiajarol? De nem kell annyit futni, eleg egy kis sport es maris elkezd az ember vigyorogni.


En az eles harcrol, a verre meno gyilokrol beszeltem az elobb. Amikor azzal a szandekkal megy valaki a masik fele, hogy annak az eletet elvegye. Amikor vandalok azzal a cellal tornek be valakinek a tulajdonaba, hogy abban kart tegyenek, meg csak nem is haszonszerzes celjabol, pusztan azert, hogy maset tonkre tegyek. Ezek negativ dolgok, ezek lehuzzak az embert.


A sport, meg akkor is, ha az "verekedos", valoszinu a jotekony fizikai hatasa miatt pozitiv iranyba fog eltolni.

2012. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"a szenvedéshez idő kell" - ez így ebben a formában....

Ha hirtelen testi fájdalom ér valami miatt, szerintem az is épp elég szenvedés...és nem kell hozzá sok idő. :)

2012. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"ez így ebben a formában....

Ha hirtelen testi fájdalom ér valami miatt, szerintem az is épp elég szenvedés...és nem kell hozzá sok idő. :)"

Ha a jelenben vagy teljesen, az teljes elfogadás is. Vagyis a testi fájdalom is enyhül, és hatalmas tér lesz közte és közted.

2012. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ezt te a gyakorlatban is meg tudod valósítani?
2012. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!