Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez mi a szösz lehetett?

Ez mi a szösz lehetett?

Figyelt kérdés
Az történt,hogy próbáltam aludni,és azt láttam hogy futok a boltban hogy valami hajfestéket vagy mit vigyek anyának,aztán megbotlottam,és ilyen zuhanós-merülős érzésem volt,meg valami csiklandozott.Aztán persze berezeltem és felébredtem.Mi történhetett?Olvastam később hogy asztrál utazás előtt is ezt kell érezni,lehet hogy majdnem megtörtént???

2012. jún. 23. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
A leiras alapjan: Egyertelmuen ez egy alom volt.
2012. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem,mert gyakorlatilag nem aludtam még,csak PRÓBÁLTAM és azt még csak így előtte képzeltem,hátha elalszom.Általában ilyen hülyeségeket képzelek alvás előtt,ráadásul teljesen tisztában voltam vele,hogy ébren vagyok.
2012. jún. 23. 17:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Elalvás ébrenlét határán nekem sokszor van ilyen súlytalan, lebegős, merülős érzésem. Egyszerre kellemes és fura, ilyesztő is egyben, én is felriadok rá, ez olyan fél állapot. Szerintem semmi misztikus nincs benne.
2012. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elvalvás előtt sokm indent érezhet az ember. Én például ma délután aludtam kicsit és meg voltam róla győződve, hogy az ajtó előtt egy nagy bála szalma van, amit nekem majd ki kell vinnem az udvarra. (Persze nem volt ott semmi.)

Ugyanígy máskor betört a szobába egy szénné égettnek kinéző, de emberi alakú lény, hogy rámtámadjon. Rándultam egyet a sokktól, és ím felébredtem. De nem is igazán aludtam akkor még, de már elvalvásban voltam.

Nekem sok élményem van ilyen. De asztrálutazás az nem lehetett. Erre van reális magyarázat.

2012. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az agy alfa hullámállapotában színes álomszerű víziók cikáznak a még félig éber tudat irányába, ha az illető nem tudja ezt koncentrációval kordában tartani. Elalvás előtt pedig az ember nem koncentrál. Álom volt, csak éberség közeli álom.
2012. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Csak álmodtál kis csillag!
2012. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Filinger Artemisz ***** válasza:
Ez már velem is megtörtént de nem pont így. Én azt képzeltem hogy egy gumiasztalon ugrálok és ojan érzésem volt hogy télleg ott vagyok és ugrálok... De volt olyan is hogy azt álmodtam hogy házakról ugrok le, és tényleg olyan érzés volt, csak egy kicsit ijesztő. De én sem tudom hogy mi ez?!
2012. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 zusomJe ***** válasza:

kérdezd meg anyádat, hogy megkért-e h vegyél hajfestéket..

ha nem, akkor álmodtál..

2012. jún. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
És mit szívtál?
2012. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jelentsd fel @nyád, biztos sokat ver :|
2012. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!