Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit jelent az, ha egy ideig...

Mit jelent az, ha egy ideig minden nap minden álmomra részletesen emlékszem, viszont előtte és utána nem? (lent)

Figyelt kérdés
Silva&Miele: Agykontroll könyvében olvastam épp az előbb erről, hogy be lehet programozni az agyunkba, hogy reggelre emlékezzünk az álmunkra, de akkor még az agykontroll fogalmáról se tudtam. 2-3 hónapja történt az eset, akkor a jógával, és a csakrákkal foglalkoztam, aminek nincs igazán sok köze az alváskontrollhoz, kb 1 hónap erejéig minden nap részletesen emlékeztem az álmaimra, pedig semmi különösre nem emlékszem, hogy csináltam volna. És csak jó álmaim voltak. Utóbb, a kb 2 hónapban nem nagyon emlékeztem az álmaimra, egy rossz álomra emlékeztem nagyon, amiben meghaltam egy barátommal, kivel másnap éppen utazni készültünk, de nem lett baleset. Van, hogy néha egy-egy szó eszembe juttat egy egész álmot, de erről is olvastam a könyvben, és erre nem kérek magyarázatot. Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 1. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
36%
Ugye milyen furiiiii? *.* én sem emlékszem alvás előtt, hogy miről fogok álmodni, olyan szomcsi vagyok T.T najo puszcsi, légy jó ;)
2012. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!