Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez asztrál utazás volt? Vagy...

Ez asztrál utazás volt? Vagy csak szimpla álom? Volt már benne részetek?

Figyelt kérdés

Egyszer csak elkezdtem zuhanni hosszasan nem láttam közbe semmit mintha egy csövön kersztűl zuhantam volna sötét volt.....elöször lefele majd balra jobbra felfele összevissza zuhantam...(nagy sebességgel) azt hittem soha nem lesz vége....de jó hosszas zuhanás után egyszercsak megláttam fenn a fényt

utána mintha egy másik országban lettem volna....láttam egy szökökutat pár embert sétálni messzebb egy várat közbe meg egy kellemes zenét is hallottam (nem harangszó de kellemes volt még nem hallottam soha) Teljes nyugalomat éreztem közbe érdekes volt...


2012. júl. 21. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted mi az asztrális utazás? Miért lenne ez asztrális utazás?
2012. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ausztrál utazás inkább.
2012. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű(en) álom volt.
2012. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Asztrálutazás simán lehetett. Gyerekkoromban sokszor volt, mostanában ritkábban, ami a legutolsónál érdekes volt: átlátszóak voltak a falak :)


Legközelebb, ha ilyen helyen jársz, keress furcsaságokat, ami a 'valóságban' másképp lenne.

2012. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan amikor álmodnak, akkor is asztrál utazást végeznek...
2012. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!