Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt olyan, aki WILD-del...

Van itt olyan, aki WILD-del jut el a tudatos álomig? Az elmagyarázná hogy milyen érzés?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az a WILD? Én most kezdtem a tudatos álmodást újra, az Alkotó álom könyvvel. Működik.
2012. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A WILD egy olyan technika, aminek az a lényege, hogy éberen alszunk el. Neked milyen technikával sikerült?
2012. júl. 29. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Nappal sokszor felteszem magamnak a kérdést, hogy vajon álmodok - e. Egy idő után már álmomban is felteszem a kérdést és rájövök, hogy álmodok. Szokatlan jelenségek és helyzetek elárulják, hogy egy álomban vagy. Olvasd el a könyvet. Nekem se sikerült sokszor, de sikerült mér, csak abbahagytam a gyakorlást. Amiről te beszélsz, úgy tudom az a legnehezebb technika.
2012. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, valóban a legnehezebb, nekem sem sikerült. Ma elkezdtem olvasni a könyvet, és szerintem még pár nap és elolvasom:D
2012. júl. 29. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon éber vagy wild közben és előre elképzeled az álom képét ahova vissza akarsz jutni, szóval kis gyakorlás után érezni lehet ahogy a tested felemelkedik és átszáll valamin, úgy írnám le mint ha egy kapu lenne és hirtelen az álomban találod magad, ekkor tudsz mozogni először úgy hogy a tested is blokkolva van már.
2012. szept. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szóval ezek szerint neked már megy :) mennyi idő elteltével sikerült először?
2012. szept. 3. 16:12
 7/9 anonim ***** válasza:

jobban fog ha nem hasonlítgatod magad senkihez:)

Ha intenzíven gyakorlod valóságtesztel a wildet akkor 2 héten belül megérkezhetnek az első sikerek, de ha ez nem jön össze akkor se kell elkeseredni, kitartás megéri:)

2012. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és az mit jelent ha a szemem elkezd mozogni? mert ilyenkor nem tudom hogy mit csináljak...
2012. szept. 8. 09:38
 9/9 Zsizsik666 ***** válasza:
Azt csináld, hogy ne nézz egy pontra sokáig, mert felébredsz. Váltogasd mindig a pontokat, ahova nézel, ezt én éberen is gyakorlom, mikor felteszem a kérdést, hogy álmodok-e. Álmodban tudni fogod, hogy nem szabad sokáig egy pontra nézned.
2012. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!