Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez valóban működhet? Akár...

Ez valóban működhet? Akár gyerekkorunk egy időpontjába is visszarepülhetünk vele? És az ameglehet, hogy valaki nem talál ki a baralnagból? Olyankor mi van? Még kezdő vagyok ezen a téren :-).

Figyelt kérdés

Reinkarnációs meditáció


1. Kellemes, nyugodt környezetben saját módszereddel érj el egy relaxált, elmélyült állapotot.


2.Koncentrálj egy természeti képre minél életszerűbben. Érezd a Nap sugarainak simogatását az arcodon, hallgasd a szél süvítését, a madarak és egyéb állatok hangját; lásd a zöld mezőt, a szines virágokat. (érzékelés, tapintás, hallás, látás fixálása)



3. A távolban egy nagy hegy fog feltűnni. Ez a hegy szimbolizálja a "gyökereket", ezen keresztül fogsz eljutni egy korábbi életedbe.



4. A hegy felé menet tudatosítsd magadban, hogy mi a célod vagyis egy olyan előző élethez szeretnél visszatérni, amely a jelenlegi életed számára a legfontosabb információkat nyújtja.



5. Menj be a hegy lábánál lévő barlangnyílásba ("szülőcsatorna"), mindig lefelé, amíg meglátsz egy nagy fényt. Tudatosítsd magadban újra és újra azt, amit szeretnél megtapasztalni.



6. Lépj ki a fényen át, mint egy kapun egy másik helyre, előző életed valamelyik helyszínére. Érezd, hogy testet ölt körülötted a valóság.



7. Nézd meg mi van rajtad, és nézz körül. Jegyezz meg mindent, amit fontosnak találsz. Kérdezd meg magadtól (vagy mástól) ki vagy és miért vagy itt. Hány éves vagy, mi a neved, a hely neve stb...



8. Éld végig az életet egészen a halálig. Ekkor esetleg "áteshetsz" egy másik, szintén fontos életedbe. A másik lehetőség, hogy "halálod" után rögtön a köztes létbe kerülsz. Itt megértheted az átélt események fontosságát és magasabb spirituális tartalmát. Megláthatod a mostani életeddel való összefüggéseket és a jelenleg ismert (és még nem ismert) személyekkel való kapcsolatodat.



9. Indulj el visszafelé (a gondolat sebességével), és keresd meg a barlang kijáratát. Menj visszafelé, mindig felfelé, amíg meglátod a fényt. Ez a kapu a hegy melletti réthez, ahonnan elindultál.



10. Érezd visszatérni az erőt a testedbe és az egyre éberebb tudatállapotot.

Visszatéréskor tudatosítsd az eseményeket. Jegyezd le meditációs naplódba.


A saját magadon végzett reinkarnációs meditációhoz elsősorban sok gyakorlás szükséges.

Ahhoz, hogy másokon is biztonságosan végezhesd, komolyabb tanulmányokra és tapasztalatokra van szükség.


2012. aug. 10. 13:16
 1/9 Antimod ***** válasza:

"Akár gyerekkorunk egy időpontjába is visszarepülhetünk vele?"


Az biztos, hiszen minden emlékünk rögzítve van valahol, így kellő tudatállapotban előhívható.

Nem mindenki tud emlékezni az előző életére, és természetszerűleg akad olyan is, akinek még nem volt.

A gyakorlás szó itt szerintem több éves, mindennapos, mély meditáció-sorozatot jelent. Ez már nagyon magas szint.

2012. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem inkább a saját feledésbe merült emlékeim érdekelnének :). Ahhoz is ilyen hosszú idő szükséges. És ez nem veszélyes? Mi történik ha nem sikerül megfelelően kontrolálni a dolgot? Vagy komolyabb baj nem lehet? :)
2012. aug. 10. 13:59
 3/9 anonim válasza:
Nem lehet bajod , mert bem tehetsz kart magadba ezzel.
2012. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és ha visszamegyünk meg lehet-e változtatni valamit ?
2012. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ezosok legnagyobb meglepetésére,én kipróbáltam!Eredmény :elaludtam mindig(nekem nem müködött) pedig szoktam meditálni!
2012. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát a jelen gondolom nem lesz más tőle, de ha lelki gondokkal küszködsz szerintem segíthet, ha felnőtt szemmel nézed végig mit ronthattál el. Vagyis csak remélem, mert generalizált szorongásom van ... így nagyon elkellne valami gyógyír :).
2012. aug. 10. 16:30
 7/9 Antimod ***** válasza:

"Az ezosok legnagyobb meglepetésére,én kipróbáltam!Eredmény :elaludtam mindig"


Örülök, hogy végre valaki nem csak a levegőbe beszél, hanem tesz is valamit. Mondom, szerintem ehhez már irdatlanul sok gyakorlás szükséges.

2012. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Antimod ***** válasza:

"és ha visszamegyünk meg lehet-e változtatni valamit ?"


És nem lehet megváltoztatni semmit. Valószínű egyszerre leszel saját magad és egy külső megfigyelő. (Ez szokott történni a hipnózisokon és a halálközeli élmények során.)

2012. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, bár nem ismerem ezt a módszert. Meditációval és hipnózissal lehetséges visszamenni az előző életbe is, de az szerintem butaság, hogy vannak emberek, akiknek nem volt előző életük. Minden embernek volt, maximum nem emberként élt akkor, hanem állatként. De attól még lehet rá emlékezni.
2012. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!