Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Reggel lementem alfába, de...

Reggel lementem alfába, de akaratom ellenére olyan kép jött be amitől félek hogy bekövetkezik. Szerintetek ez miatt van félni való?

Figyelt kérdés
Igaz utána a boldogság érzést képzeltem el.

2012. aug. 26. 12:08
 1/10 rajcziz ***** válasza:
Attól függ, mi volt az a kép. Lehet, hogy egy figyelmeztetés.
2012. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Milyen kép?


Lehet kicsit visszaaludtál és csak egy álomkép volt. Velem is történ már ilyen meditáció közben.

2012. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elárulod nekünk is milyen képet láttál?
2012. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mostanában eléggé paranoiás vagyok.Olyan dologtól félek ami nem annyira reális.Alfában elkezdtem az agyamat olyan dolgokra programozni amiket szeretnék hogy bekövetkezzenek.De véletlenül ez a kellemetlen kép is bejött teljesen magától.Egy kis idő eltelt mire felfogtam hogy mi is ez a kép.
2012. aug. 26. 12:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsi de azt nem mert elég nagy baromság,de valamiért én mégis elhiszem.
2012. aug. 26. 12:20
 6/10 rajcziz ***** válasza:
73%
Hogyha nem akarod, hogy megvalósuljon, akkor kicsi rá az esély, de ha legközelebb megjelenik, rögtön mondd, hogy "töröl, töröl" - egész addig, míg el nem tűnik.
2012. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor még a sima meditálás is káros?
2012. aug. 28. 15:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem káros. Nézz utánna. A meditálókon végzett vizsgálatok eddig mindig azt mutatták, hogy a meditációnak csak pozitív hatása van.
2012. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy másik meditáció során kérdezd meg mit jelent mindez számodra és programozd, hogy meg fogod érteni !!!
2016. febr. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj le újra alfába és írd át a jelenetet! Én azt álmodtam egy-két hónapja, hogy egy szobában megyünk át egy emelvényen elől ment a férjem a kisfiunkat vitte. Valamiért menekültünk valami elől, de az nem érdekes mitől, már nem emlékszem. Hátul mentem én pár lépéssel lemaradva. Látom, hogy egy bazi nagy kígyó ágaskodik az emelvény mellett. Ahogy a férjem elhaladt mellette, a kígyó feldobta magát és megmarta a gyerek sarkát! Hiába szóltam, nem tudtam megakadályozni. Egyből felriadtam, annyira valóságos volt. El kezdtem utána olvasni ennek, hogy mit csináljak. Tudtam, ahogy Te is, hogy ez nagyon nem jó. Aztán valahol megtaláltam, hogy újra kell írni a jelenetet. Alfában elképzeltem, hogy ott a kígyó, de van nálam egy kés. Amikor a kígyó felemelkedett, eldobtam a kést, mint Rambo és levágtam a kígyó fejét. Ettől nagyon megnyugodtam, nem is jutott eszembe az eset csak most, hogy elmeséljem.
2016. febr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!