Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Volt már valakinek alvásparalí...

Volt már valakinek alvásparalízise?

Figyelt kérdés
Legfőképp arra lennék kíváncsi, hogy hogy lehet ezt elérni? A tudatos álmodással kapcsolatban fogalmazódott meg bennem ez a kérdés, de aki nem tudatos álmodó, az is írhat.
2012. szept. 26. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt már, de azt nem tudom, hogy lehet tudatosan elérni. Bár mondjuk mindig elég kellemetlen szokott lenni, szóval tudatosan nem is nagyon vágyom rá. Amúgy a www.tudatos-alom.hu oldalon a fórumban, az élménybeszámolók témakörben van alvásparalízis topik, ott olvastam olyanokat, akik tudatosan próbálják elérni. Szerintem nézd meg.
2012. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi:) már egyszer nekem is volt de azt nem éber állapotból értem el...
2012. szept. 26. 16:55
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem éber állapotból? Ezt, hogy érted? Nekem spontán volt eddig háromszor, alvás közben felébredtem, méghozzá arra, hogy nem tudok mozogni, főleg az első volt ijesztő, na az konkrétan halálfélelem volt, már a bénultságtól, hát még akkor, mikor megjelent egy sötét köpenyes ronda arcú férfi aki elkezdte tépni a fejemet, azt hittem le fogja szakítani a testemről... A másik kettő is kellemetlen volt, de akkor már olvastam az alvásparalízisről, szóval nem voltam annyira betojva. Neked milyen élmény volt, és mit láttál?
2012. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen volt, piros szemű démonokat láttam, és rettenetes érzés volt, soha többé nem szeretném még egyszer azt a borzalmat átélni!
2012. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nekem annyira nem volt intenzív ez az élmény viszont nagyon boldog voltam, de hamar elmúlt, mert megpróbáltam mozogni benne. Igazából ezt a nem tudatos dolgot úgy értem, hogy amikor kora reggel felébredtem, akkor éreztem a paralízist, de az jobb lenne, ha nem csak ébredésből tudnám kezdeményezni, hanem ébrenlétből is, tehát elalvás előtt. (de ez még nem megy, ezért írtam ki a kérdést) Egyébként az én élményem olyan volt, hogy éreztem a fájdalmat a kezemben, meg az oldalamba meg még egy pár helyen, de végülis ki lehet bírni...:)
2012. szept. 26. 17:10
 6/22 anonim ***** válasza:
Nallam gyakori eset volt regebben,nagyon elethu lidercnyomassal kiserve,voltak olyan esetek hogy netovabb.Realista felfogasu vagyok,nem hiszek az ezoteriaban,szellemekeben,stb,de egyszer-az eddigi legdurvabb eset utan- elmondtam e ket legjobb haveromnak hogy neha miket almodom,pusztan ha tortenne velem valami ejjel akkor legyen valaki aki tud ezekrol mert akkor mar nem voltam biztos benne h mi ez az egesz,lassan viszont rajottem h nallam ezt mi idezi elo,valtoztattam egy ket dolgon es azota semmi.Valoszinu el tudnam erni ujra de ujra lidecnyomasos story lenne...abbol meg nem kerek.
2012. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nekem szerencsére nem volt ennyire durva.
2012. szept. 26. 18:09
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem 2x volt. A másodiknál szó szerint majdnem megfulladtam már hátrabicsaklott a fejem éjszaka (hanyatt feküdtem) és úgy ért az alvásparalízis. Tudatosan nem tudom hogyan lehet elérni, mert engem spontán ért mind2 alkalommal.... de egy biztos: NAGYON ROSSSSSSSSSSSSSZ!!!!!!
2012. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ja és a hallucinálás nálam is bekövetkezett mind2 alkalommal.
2012. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
El lehet érni tudatosan az alvásparalízist.
2012. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!