Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álmodáshoz feltétlenül...

Tudatos álmodáshoz feltétlenül alvásparalízisben kell lennem?

Figyelt kérdés
Soha nem álmodok semmit de még ha álmodok is az nagyon unalmas.Szeretnék egy kis akciót is belevinni.A fejemben már olyan elképzelések vannak hogy sci-fi novellákat lehetne belőlük írni, de álomba valahogy nem sikerült beiktatnom őket

2012. dec. 28. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alvásparalízisnek semmi köze a tudatos álomhoz, annyi hogy mind2 állapot az agyfunkciók zavara és ezért tudatodnál vagy, de teljesen másképpen.
2012. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :D Mert tényleg nagy elképzeléseim vannak de alvásparalízist kerülni akarom rossz élményeim vannak vele.Esetleg tippet tudnál adni hogy hogyan is kezdjem el?
2012. dec. 28. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alvásparalízis minden alvásnál megtörténik, különben pl szájonvágnád saját magad vagy esetleg a melletted fekvőt mikor pl azt álmodod hogy hadonászol.


A tudatos álom során természetesen ugyanúgy fennáll a paralízis.


Amire te gondolosz az az, mikor valaki már a tudatánál van, fel szeretne ébredni, de nem tud megmozdulni, mivel még tart a paralízis. Emiatt könnyen félelem vagy pánik alakulhat ki. Ez az állapot nem velejárója a tudatos álmodásnak. Alkalmanként megeshet. Általában mindenki megtapasztalja a jelenséget élete folyamán.

2012. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem tudatos álmaimnál szerintem soha nincs paralízisem, mivel mindig úgy érzem, hogy vigyáznom kell, nehogy egy elsötétedés után kinyissam a szemem, és felébredjek. Legutóbb pedig mikor futottam az utcánkban, akkor mintha éreztem volna, hogy a valóságban is mozognak a lábaim.
2013. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!