Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnék telepatikusan...

Platinateknős kérdése:

Hogy tudnék telepatikusan beszélni?

Figyelt kérdés
Elnézést ha rossz helyre soroltam. Mit kell tenni hogy olyan szinten tudjak telepatikusan beszélni mint az így jártam anyátokkal - ba? Mágia? Vagy valamilyen rituálé?? Jól jönne doga írásoknál.

2013. jan. 8. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Azt ugye tudod, hogy egy megrendezett vígjátéksorozat, kitalált eseményekkel, színészekkel??? Ebből kifolyólag NEM létezik olyan szintű telepatikus kommunikáció, legalábbis ők biztosan nem képesek rá valójában.
2013. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
72%

Nos, szerintem nem annyira soroltad rossz helyre...

Telelpatikusan szerintem nem lehet "beszélni" úgy mintha élő beszédben tennéd...

Ez teljesen más. Mondjuk nagyon ismersz egy embert és ránézel és tudod, hogy mit gondol. Persze ez akkor történhet meg, ha tényleg nagyon rá vagytok hangolódva egymásra. A (volt) legjobb barátnőmmel volt ilyen a kapcsolatunk. És majdnem az összes gondolatát "ki tudtuk olvasni" egymásnak. Már bizonyos okok miatt márnem vagyunk legjobb barátnők, de pár gondolatnál még működik a dolog.

2013. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
első kommentelőnek: ennyire azért nem vagyok hülye!
2013. jan. 8. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
akkor ne egy sorozathoz viszonyíts legközelebb.
2013. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Kiírsz egy idióta kérdést,de nem vagy hülye?!Első ránézésre azt mondanám,csak kamuzol.Egy sorozathoz viszonyítasz,és dogaírásnál akarsz használni egy nem létező módszert.

Meg se haragudj,de kettővel kevesebb IQ-val te csak fotoszintetizálni tudnál.

2013. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

A sorozatban azért tudtak így beszélni, mert korábbról már tudták, mit gondolhat a másik ilyen helyzetben.

Tehát, nincs más dolgod, mint megtanulni az anyagot, és doga íráskor bárkinek a gondolataiból ki tudod azt olvasni. Lehet, hogy így kevesebb energia, mint mágiát alkalmazni.

2013. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyelőre úgy tűnik sehogy.

A telepátia kísérletek bár igazolják, a képesség létezését, pontosan azért nehéz a vizsgálata, mert az eredmények nem 100%-osak, csupán hosszú sorozatok alapján lehet kimutatni a valószínűsített eredményhez képest eltérő anomáliákat.


Például a Ganzfeld féle kísérlet eredménye csak akkor válik nyilvánvalóvá, amikor sok alannyal végzik, és összevetik, hogy hányan találták el a céltárgyat.

[link]

2013. jan. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!