Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt olyan aki sikeresen...

Van itt olyan aki sikeresen tudott kisebb betegségeket (influenza, megfázás stb) agykontrollal vagy meditációval gyógyítani, illetve a lefolyásukat nagyban enyhíteni?

Figyelt kérdés
Baromságokat ne, keress valami reptoidos témát inkább. Köszi.

2013. jan. 25. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
"Baromságokat ne, keress valami reptoidos témát inkább." KÉRDÉSBEN IS!!!!
2013. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a kuruzslásban, de a placebóban igen. Én amikor megfázok, akkor mindig van egy bevett szokásom, és azzal 2 nap alatt meggyógyulok. Nem érdekel, hogy placebó vagy az eljárás használ (vagy mindkettő), mindaddig, amíg beválik.
2013. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én most tényleg viccen kívül az aranyeremet gyógyítottam meg. Sokáig volt, azt hiszem kenőcsöt is használtam, de az nem használt. Pár meditáció után 2 nap alatt jelentősen csökkent.

Erre még a szkeptikusok mondhatják, hogy biztos azért, mert jobban figyeltem a kiváltó okokra, és csak azért tűnt el hamar, és lehet, hogy igazuk is van.


Viszont én szinte soha nem szoktam megfázni (agykontrolltanfolyam előtt ugyanúgy megfáztam, mint mások), amitől más tüdőgyulladást kap, én attól egy enyhe megfázást. Végig az a tudat él bennem, hogy én csak nagyon nehezen fázok meg, ez egyfajta agykontrollos önszuggesztió.

Gólyatáborban É-Magyarprszágon voltunk, ahol este mindig nagyon hideg volt nyáron, egyszer le is ment 2°C-ra. Soha nem vettem fel még egy pulcsit sem éjszaka, a többieken pedig minimum pulóver, vagy kabát volt. Sokan rémesen megfáztak, valaki tüdőgyulladást is kapott, viszont én csak egy hétig voltam enyhén beteg, ami annyiban nyilvánult meg, hogy többször kellett fújnom az orromat.


Hogy most az agykontroll valódi, placebó, okkultizmus, vagy reptoidbehatás, azt nem tudom, de aki használja, az sok kellemes tapasztalatot kap.

2013. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az zavar engem is, hogy nehéz megkülönböztetni mi az ami a meditáció vagy egyéb technika hatására történt, és mi lett volna egyébként ezek nélkül. Persze ha ez mint tendencia mutatkozik, pl ahogy írtad, hogy előtte sokkal többet voltál megfázva, utánn meg ritkábban, akkor azt lehet eredményként elkönyvelni.


A placebó hatás szeritnem csak a kísérletileg is bizonyított aspektusa annak, hogy az ember hiedelmei nagyban befolyásolják a tapasztalt valóságot.

2013. jan. 27. 12:42
 5/10 anonim ***** válasza:
párom ínhüvelygyulladása 1 éjszaka alatt
2013. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És azt milyen technikával sikerült?
2013. febr. 2. 17:00
 7/10 anonim ***** válasza:
a kis laboromban voltam és ott gyógyítottam...
2013. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ez a könyv a gyógyítás alapja:

[link]

2013. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben tudsz gyógyítani, vannak olyan betegségek, melyek úgymond "sorsszerűek" és át kell élned őket.


Nekem másnaposságot és a kísérő tüneteket (rosszullét, fejfájás) sikerült gyorsabban elűzni agykontrollal. :D

2017. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Miért zavar, hogy nem tudod megkülönböztetni?

2018. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!