Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Na most komolyan működik...

Na most komolyan működik valakinek az agykontroll, elért vele valaha valamit vagy ámítás az egész?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszát várom aki már kipróbálta a módszert...
2013. jan. 28. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Én nekem azért nem működik mert lusta vagyok hozzá, de ha eléggé állhatatos vagy működik. Egyszerűen unom magamba mantrázni a pozitív gondolatokat. :D
2013. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Én próbáltam, nekem működött. Igaz, nem fejlesztettem tökéletesre, mert egy idő után nem tudtam folytatni (megváltoztak a körülményeim), de újra akarom kezdeni.

Én mindenképp csak ajánlani tudom, nagyon jól ellazít, feltölt. Ha az elején nem is kézzel fogható az eredmény, ne add fel, majd idővel érezni fogod a hatását.

Sok sikert hozzá!

21/L

2013. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 sdan válasza:
100%
én csinálom, több fajtát is. nekem működik
2013. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem a vonzás törvénye működött,az agykontrollal még nem sikerült semmi érzékelhető változást sem előidéznem
2013. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2013. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pontosan hogyan éritek el a sikereket?
2013. jan. 28. 21:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég sok sikerem volt agykontrollal, naplót is vezetek róla.


Második kérdésre: elmentem tanfolyamra és szorgalmasan gyakoroltam a technikákat. A tanfolyam utáni napokban nagyon jól ment,utána pár hétig kevésbé (sztem a 90% itt adja fel), de utána beindult a dolog. Szívesen válaszolok más kérdésedre is.

2013. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátomnak ínhüvelygyulladása volt a kezében, a tanfolyamon tanultak alapján elkezdtem gyógyítani, (1 éjszaka volt) de neki nem szóltam erről... másnap reggel magától írt egy sms-t hogy olyan jól van a keze mintha soha nem is lett volna beteg, biztos a krém segitett!! (megjegyzem akkor már kb 3 honapja kenegette fekete nadálytő krémmel, de nem volt eredménye, az agykontrollos kezelésig)


Másik példa a tanfolymon üzentünk állatoknak, én azt üzentem a kutyámnak, hogy ne morogjon rám többet ha oda megyek hozzá amikor eszik, és akkor többet fogom simogatni. (menhelyről van, minden kaját félt tőlünk, a csontot a legjobban és mindig morog) hazajöttem, adtam neki csontot, megsimogattam és nyugodtan evett tovább, anyum csak pislogott, én majdnem elkezdtem a sírást, annyira nem hittem h ez tényleg megtörténik, aztán elmeséltem, h mit üzentem a kutyának (mert ugye az állatok mindig alfa állapotban vannak) persze ez így ment 1-2 hétig, aztán nem üzengettem neki többet és a beigért sok simi is kevesebb volt egy idö után, így ujra elkezdett morogni, viszont tudom, h én rontottam el, mert nem tartottam magam az igérethez...


Emelett ált sulis koromban sokat tanultam agykontrollal amikor még tanfolyamot sem végeztem, csak egy ismim leirta mikor mit kell csinálnom...


Középiskolában bukásra álltam, akkor a táblatechnikát alkalmaztam, azt is könyvben olvastam, és hiszem, h ennek segitségével sikerült átmennem töriből :)

2013. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ja és az is jól ment amikor a tanfolyamon név életkor és cím alapján megállapitottam h kinek milyen betegsége van/volt...
2013. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezt most komolyan mondod? Ne haragudj, de ez nekem kicsit hihetetlen. Talán azért is nincsenek hasonló sikereim mert nem hiszek benne elégé...
2013. jan. 30. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!