Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Fura érzés agykontroll gyakorl...

Fura érzés agykontroll gyakorlat közben. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Reggel és este hanganyagra szoktam relaxálni, esténként kellemesen ellazulok és nyugodtan végig csinálom a dolgot. Ellenben reggelenként ellazulás után mintha valami csikolná az oldalamat és ellenállhatatlan kényszert érzek arra, hogy megmozduljak, többnyire meg is mozdulok...

Mi lehet ennek az oka? Mit tehetek ellene?


2013. febr. 23. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

:D

teljesen ismerős


amikor már tökre el vagy zsibbadva, akkor meg akarsz bizonyosodni róla, hogy mozognak e a végtagjaid, lehet ez a gond


legalább is nálam ez szokott lenni


hát annyi, hogy elengeded, és átadod magad az érzésnek, akkor sztem el múlik ez a kényszer

2013. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, de nálam ez annyira nem tudatos....
2013. febr. 23. 14:12
 3/4 rajcziz ***** válasza:

A relaxálás nem arról szól, hogy ülsz, mint egy szobor. Ha meg kell mozdulnod, mozdulj meg! Ha valamid viszket, vakard meg!

A lényeg, hogy a lehető legkényelmesebben érezd magad.

2013. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Relaxációnál teljesen normálisak bizonyos tünetek: pl.: vázizomzatban helyenkénti "tikk"-elés (apró izomrángások) köhögési kényszer, viszketés, akár nyálfolyás is. Ezek általában elmúlnak idővel. Ha valami gyanúsat tapasztalsz, akkor annak érdemes utánajárni, lemész laborszintedre és megkérdezed a segítőidet, hogy mi az oka.

Nekem a kezdeti időszakban nagyon fájt a jobb lábamon az középső ujjam, zavart is a relaxálásban. Aztán megkaptam a választ, hogy a körmöm elkezdett benőni. Ezt én figyelmeztetésnek tekintettem, hogy figyeljek rá jobban. Persze a lényeg, hogy jól érezd magad! Egyre jobban!

2013. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!