Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit jelent az agykontrollban...

Mit jelent az agykontrollban az "elvárás"?

Figyelt kérdés
3 dolog kell a programozáshoz ugye: hit, vágy és elvárás. a hit és a vágy megy, de az elvárást nem értem. magamtól kell elvárnom, hogy képes vagyok rá és sikerülni fog, vagy az agykontrolltól kell elvárnom, hogy van ő olyan "okos" hogy teljesül a programozásom?
2013. ápr. 14. 21:39
 1/3 Garpe ***** válasza:
Bár végeztem agykontrolt, és elő kerestem a füzetet ezt nem találtam meg. Logikusan (agykontrolos tapasztalatok, grammatika, pszichológia xD alapján) azt mondom, hogy ez az elvárásod azzal kapcsolatban, hogy hogyan és milyen mértékben sikerül.
2013. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Garpe ***** válasza:
Bocs, mgis meg van. (Az előző nem igaz). Szóval itt a Definíció: "Minél inkább elvárod a programozott esemény bekövetkeztét, tehát minél inkább elhiszed, hogy el is éred célodat, annál valószínűbb a siker". Tehát én ez úgy értelmezem, hogy nem valakitől/valmitől kell elvárni, hogy sikerüljön, hanem azt kell elvárni, hogy sikerüljön (nem tudom érhető-e ez így).
2013. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz kérdés. Az elvárás pont azt jelenti, mint hétköznapi értelemben: azt várod el, hogy sikerüljön, amit programozol, vagy megkapd, amit kértél. De hogy kitől? Itt van a tudás és a hit határa. Szerinted miért teljesülnek az ilyen kérések, akkor is ha látszólag nem dolgozik meg érte az ember? Ki teljesíti? Válaszold meg magadnak, akkor tudni fogod, kitől várd el.

Szerintem mindenki saját magának a végső bírája. Nekem könnyebb úgy programozni valamit, ha legbelül tudom, hogy már adtam valamit cserébe. Így tudom azt érezni, hogy amit kérek, az "jár nekem".

2013. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!