Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért ébredek fel? Többi lent.

Miért ébredek fel? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hétköznap éjszaka PONTOSAN hajnali háromkor (03:00), hétvégén pedig hajnali kettő és hajnali három között ébredek. Szorongás fog el, és addig nem bírok aludni míg ki nem nyitom az ajtót. Amikor nem ébredek fel és rémálmom van akkor el szabadulok. Nem tudom magamat irányítani. Sok emberre hoztam rá a frászt.

2013. ápr. 20. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Már ennyire megszoktam és azért?
2013. ápr. 20. 20:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, mi történik, ha változtatsz. PL: A lefekvés ideje legyen más és más. Vagy lefekvés előtti vízivás, vagy vacsora, vagy nyugtató(pl. levendula) tea. Vagy tedd máshová az ágyadat. Ha ez nem lehetséges, akkor legalább a párnádat tedd a másik végére. Vagy a párna magasságán változtass, vagy bármin. Kapcsolj be halk, ismétlésre beállított zenét. Esetleg egy kicsi lámpát is elhelyezhetsz. Próbáld megfigyelni, történik-e változás.
2013. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem nézted meg a negyedik tipusú találkozások című filmet?
2013. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm
2013. máj. 13. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!