Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit rontok el, ha van olyan...

Mit rontok el, ha van olyan gyakorlat, ami sikerül, a többi viszont nem?

Figyelt kérdés

Tavaly voltam agykontrollon. Érdekes, hogy bizonyos gyakorlatok működnek, mások meg nem.

Például a tanfolyam végén van az a gyakorlat, mikor egy idegen ember ismerősének kell kitalálni a betegségeit. Nekem ez 5 embernél sikerült is, méghozzá elég nagy pontossággal. Tehát ez a része működik.

Vmilyen szinten "testkontroll" is, mivel már 1 hete fájt a hasam, de 2 napja sikerült magam meggyógyítani.


Azonban a szubjektív kommunikáció, a három ujj technika, a pohár víz technika stb... Na, ezek nem működnek.

Olyan, mintha eljutottam volna egy szintre, ahonnan nem tudok továbbfejlődni.

Mit csináljak?



2013. máj. 11. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, ez unalmas válasz lesz, lehet, hogy ennél izgalmasabbra számítasz: gyakorlás, olvasás. Azért ha az esettanulmányoknál mind az 5 jól ment tanfolyamon az elég király,nekem csak 2 sikerült közel 100%-ra. Amikor elkezdtem, akkor néhány havonta éreztem, hogy valami előrelépés van, új technika elkezdett működni vagy az eddigiek gyorsabban jön a sikerélmény. Szerintem minden rendben van veled,nem rontasz el semmit, idővel biztos egyre jobban fognak menni a gyakorlatok, mint ahogy azt az agykontroll "szlogenje" is mondja ("egyre jobban").
2013. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!