Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Csak szerintem nagyon hipnotik...

Csak szerintem nagyon hipnotikus ennek a zenének az alapja vagy maga az egész zene?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=2zNSgSzhBfM Amikor hallgatom, akkor mindig azt érzem, hogy olyan gondolatoknak ad teret a fejemben, ami nem tőlem származik. (Ezek természetesen nem rossz gondolatok, szóval nincsen problémám vele, ezek ösztönző gondolatok, csupán kíváncsi vagyok, hogy másnál is jelen vannak ilyen gondolatok, miközben meghallgatja?)

2013. máj. 31. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:

EZ?

Viccelsz, ugye?

2013. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan hatások (pl. zenék), amik szokatlan gondolatokat vagy hatásokat váltanak ki belőlünk, de attól még az is te vagy, csak talán még nem ismered ezt az oldalad.

:)

2013. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az a lényege a zenének, hogy hasson, ezért is használják aláfestésként filmeknél is pl.

Ha jó a zene és te is jó passzban vagy, átveszed az énekes/író érzéseit, magával ragad, nem tudsz a dallamtól szabadulni, ez a lényege. Akár inspirálhat is, ahogy te írod, de ne magyarázzál bele sokat :)

2013. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
esetleg próbáld meg sámánzenékkel, indián vagy meditációs zenékkel, ha ez hat rád talán az mégjobban, nem tudom.
2013. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!