Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Na, szkeptikuskáim ehhez mit...

Na, szkeptikuskáim ehhez mit szoltok? A bioenergia létezését te is megtapasztalhatod!

Figyelt kérdés

Van egy trükk, amit egy Déniken könyvbe olvcastam és ami igazolja a bioenergiát és az Egely vitalitásmérőt. Ez a trükk bárkivel működik még szkeptikussal is és bármikor megismételhető. Te is elvégezheted bármikor és ezen megláthatod a bioenergia működését.


Most csinálta meg ismi. Lediktálta ime :


Fogsz egy papírlapot ami szabályos négyszög alakú. Veszel egy gombostűt vagy gémkapcsot és egy nem fémes felület pl radír.


Négyszögletű papírlapot félbehajtod, majd mégegyszer félbehajtod, hogy metszéspont keletkezzen a közepén. A gombostűt vagy a gémkapcsot bele kell szúrni a radírba merőlegesen (lényeg nem fémes felületbe, pl asztal, parafadugó, radír). Papírlapot piramis szerű formába kel hajtogatni, majd ha ez megvan úgy kell csinálni hogy a gombostű csúcsa a piramisszerű alakzat csúcspontjába mutasson. Ennyi. Annyi van, kb 1-2 cm távolságra mindkét oldalra oda kell tenni a tenyeret ennek a baznak mellé. Ha gondosz arra hogy balra forogjon arra fog forogni, ha pedig jobbra akarod, akkor arra fog forogni.


2013. jún. 8. 21:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Ezt holnap kipróbálom, és arra fogok gondolni, hogy jobbra-balra, jobbra-balra, jobbra-balra.
2013. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Na hívőkém! Mit gondolsz, mit gondolok, hogy te merre forogj?
2013. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Besenyő Pista bácsi, nem ösmered a mondást? Amit ma megtehetsz, ne szalaszd holnapra!
2013. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
73%

Én kipróbáltam és működik, mutattam barátnőmnek is, Ő nem hitt benne, de neki is működik.

Annyi van, hogy nem ész nélkül kell gondolni ezt azt, hanem egyszer az egyik, egyszer pedig a másik irányra kell erősen gondolni.


Tuti kis trükk, ajánlom mindenkinek :D

2013. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
Mivel ma nem tehetem meg(töhötöm mög), ezért marad holnapra.
2013. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%
bocs de most nem kezdek el origamizni a hókuszpókuszod kedvéért xD
2013. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
kipróbálom én is
2013. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
70%

ja, ez tényleg működik, már pár éve kipróbáltam, bár énn alufóliábal csináltam, nem papírból


de amúgy az ilyen zsínóron lógó cuccoknl is lehet koncentrálással irányítani, hogy merre forogjone, nekem megy


ettől még nem hiszek el minden baromságot továbbra sem, de ez tényleg igaz és működik

2013. jún. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
tudsz róla képet küldeni, h miként nézzen ki, mert rosszul tudom értelmezni a szöveget, és nem sikerül ilyet csinálnom.
2013. jún. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Akiknek "működött", azokat megkérném, hogy fél óráig egy irányra gondoljanak, és ha nyugalmi állapotból sikerül elérniük, hogy ennyit forogjon, akkor írják csak azt, hogy működik.
2013. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!