Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy érhetem el, hogy éber...

Hogy érhetem el, hogy éber álmodjak?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam ezzel a temaval kapcsolatban itt is es ma oldalakon is, es tegnap este megprobaltam es 2x majdnem sikerult is. Hatamon fekudtem, elengedtem magam mintha nem ereznem a testreszeimet es a szemem elkezdett mar 'remegni' es ereztem, hogy egyre melyebb allapotba kerulok de aztan 'felhuztam' magam. Masodjara szinten ez volt csak akkor elkezdtem izgulni, a szivem nagyon hevesen vert es megint kinyitottam a szemem. Harmadjara pedig alig birtam ebbe az allapotba kerulni igy inkabb rendesen elaludtam. Fura mert kivetelesen ataludtam az ejszakat anelkul, hogy felebredtem volna :D Mellesleg regebben sokszor volt olyanom, hogy tudtam hogy almodok de nem tudtam/nem akartam iranyitani. Konkret eset pl agyban fekudtem es mindent torzul lattam es nem birtam mozogni. Felakartam ebredni de csak nagynehezen ment. Szoval hogy erhetnem el a tudatos almodast? :D

2013. jún. 11. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

1, ne húzd fel magad

2, ne félj/izgulj


Tudod te is min buktál meg, akkor most mit vársz? Elmondjam a csoda varázs igét?!

2013. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Szívjál füves cigit! XD
2013. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az utolsóval kell egyet értenem! Haveroddal szívjál be alaposan, és még jobb is lesz, mint az álom! :D
2013. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hé taknyok, lehet ti most azt gondoljátok, hogy füvezni menő, de nem kellene mást is a hülyeségre buzdítani...

Majd kinövitek "xD"

2013. jún. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!