Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan érhetem el az Alfa...

Hogyan érhetem el az Alfa állapotot?

Figyelt kérdés

Nagyjából tudom, hogy mi az az Alfa állapot.

Ki szeretném próbálni.

Hogy kell lemenni Alfába?

Véleményt is írjatok, hogy milyen ott lenni, és hogy milyen hatással van rátok! :)

Még azt szeretném tudni, hogy Alfában lehet olyat csinálni, hogy újra átélek egy régi emléket, vagy átélek egy elképzelt dolgot? :)



2013. jún. 15. 13:07
 1/7 justfly válasza:
Olvass utánna, mi az a Alfa álapot először is. Másodszor pedig Ha nagyjából tudod akkor nincs mit kérdezned szerintem :) Egy kis információ: Akkor jutsz le Alfa álapotba ha már a tested és az agyad elaludt, de még észleled hogy ébren vagy. Olyan mikor alszol és tisztán álmodsz. Fel tudsz idézni sok dolgot, de gyakorlás kell hozzá. Én azt ajánlom ha télleg érdekel, kezdjél Meditációs gyakorlatokat , lazító és relaxációs gyakorlatokat. Ezekkel a legegyszerübb elérni ezt az állapotot, de már mint mondtam sok gyakorlás, kitartás,türelem és cél amikkel érdemes ezeket csinálni. Én leginkább pihenés célra használom, ki tisztitani az emlét és testet. Egészen jó de tudni kell mit csinálsz és miért, remélem tudtam segiteni! ;)
2013. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fújd ki úgy a levegőt hogy útban van a garatod


mint amikor ásítasz, nálam pár másodpercig tart így...

2013. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És azt, hogy kell, hogy a garatomba ütközzön e levegő?
2013. jún. 16. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Voyager24 ***** válasza:
Hunyd be a szemed és lazulj el. Aztán lassan kezdj el vissza felé számolni 100-tól 1.-ig hogy az elméd lecsendesüljön, vagy hallgass megnyugtató lágy zenét. Párszor miután elérted az alfa szintet, utána el is alszol, szóval gyakorolni kell meg maradni benne.
2014. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Olyan mintha meditálnál.
2016. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenki sokszor van egy nap alatt is alfa állapotban. Kétszer hosszabb ideig is, mikor este elalszol és reggel felébredsz. Csukd be a szemed, máris alfában vagy. A YouTube-on van Domján László :a Silva féle agykontroll alapgyakorlata. Azzal tutira le tudsz menni mély alfa állapotba, ahol teremteni is tudsz.
2016. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!