Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit csináljak! Csak én vagyok...

Mit csináljak! Csak én vagyok ilyen mutáns?

Figyelt kérdés
na szóval az szobámban minden este nyitott ajtóval alszok mert éjszaka nem bírom a sötétet és mindig olyan félelem érzetem van. Képtelen vagyok aludni és 3:00- 4.00 képtelen vagyok aludni de van amikor hamarabb is felébredek. óóó de az még semmi, bárki rajtam kívül a legjobbat aludja abban a szobában

2013. jún. 19. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

nem vagy mutáns, nyugi

én se tudok aludni, felkelek minden este, de ez csak szerintem a stressz, vagy h sokat gondolkozol, stb

bármitől lehet

2013. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyémántlány ***** válasza:

Nem vagy mutáns, csak alvási nehézségekkel küzdesz. Velem is volt ilyen, nagyon nehezen aludtam el 1-2 héten keresztül. Azalatt a pár hét alatt viszont tökéletesen kikísérleteztem, mikkel könnyíthetem meg az elalvást.

Mielőtt lefekszel aludni, igyál meg egy nagy bögre vanillin-cukros tejet forrón, ez álmosító hatással van a szervezetedre. Az ágyadban hallgass zenét, olyat, amit szeretsz, és ami megnyugtat. Jót tesz, ha egy 10-20 perccel lefekvés előtt veszel egy forró fürdőt, ez is segít, hogy megnyugodj. Kapcsold le a villanyt a fürdőben és rakd körbe a kádat gyertyákkal, én úgy vettem észre, hogy ez a csepp luxusféle nagyon ellazít. Aztán. Ne írj leckét elalvás előtt, és ne csinálj semmit, ami szellemileg vagy fizikailag megerőltet, mert, ha fölpörgeted az agyad alvás előtt, akkor nehezen fog a szervezeted lenyugodni.

Ha félsz a sötétben, vegyél valami színes hangulatvilágítást, lámpa- és bútorboltokban lehet kapni, és azzal aludj éjjel. Rakj például az ablakra karácsonyi égősorokat! :)

2013. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hehehe igen a mutáns szót nem komolyan gondoltam :) csak már ki vagyok. köszönöm a tippet, megfogadom
2013. jún. 19. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Velem is volt ilyen, vagy egy éven keresztül minden éjjel hajnali egykor felkeltem. De még kicsi voltam, átmentem anyukámhoz és ott tovább tudtam aludni. Mióta van meg az ágy, amiben alszol? Mert én az új ágyban nem tudtam aludni.

Szerintem hallgass akkor zenét, ha tudsz, az megnyugtat.

2013. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!