Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hosszú ideje kiégtem az...

Hosszú ideje kiégtem az érzéseim és kizárólag negatívakat látok nem segített még az EFT sem pedig régen működött, agykontrollra elmenjek egyáltalán?

Figyelt kérdés
ez pont hogy nem az a probléma hogy érzelmi kitöréseim vannak hanem pont hogy nincsenek és csak feszült vagyok állandóan és amit szeretek se tud lázba hozni.se zene se semmi.teljesen kiégtem és egyszerűen nem tudom érezni az élet érzéseit.ha rosszat érzek nem tudok azon bánkódni ha jó dolog történik akkor nem érzem.Jártam EFT-re hosszú ideig ami régen működött mert nem volt bennem ez hogy kiégtem.egyszóval ha nagyon rossz napom van vegyünk egy jó példát nem azért akarok öngyilkos lenni mert nagyon rosszul érzem magam hanem pont hogy megőrjít hogy se jó se rosszat nem érzek.én utólag élveztem ha úgy voltam beteg hogy lelki beteg hogy gondolhatok mellette sok jóra és rosszra mert megvoltak az érzéseim de minden kiégett belőlem és nem is nevetek már a kedvenc dolgaimon se.ráadásul ezek jelentéktelen dolgok de mégis ezek őrjítenek meg és már mindent kipróbáltam és semmi nem jött be.de ez már számomra nagyon komoly mert évek óta ez van legalább 3.Mit javasoltok? segítőkész válaszokat várok.
2013. júl. 26. 00:40
1 2
 1/11 Jézus :) ***** válasza:

Szervusz!

Nekem is voltak hasonló érzéseim régebben. Akkor nemis tudom hogyan, de hozzám került az Újszövetség. Elolvastam a 3 evangéliumot csak és megváltozott minden. Azelőtt mondták páran, hogy "megtaláltam Jézust" bla-bla, nemértettem és hülyeségnek is tartottam. Ám most már értem miről beszéltek nekem akkor.

Olvass bele, és magad majd rájössz dolgokta. Mástól úgysem kapsz kielégítő tanácsot, sem kurzudoktól. Magad kell, hogy megtapasztald azt a határtalan szeretetet, ami itt van köztünk, csak sajnos hajlamosabbak vagyunk mutatni "durvább" arcunkat a Világnak.

2013. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Nem olyan rossz a helyzet,mint ahogy gondolod.:)

Ez egyfajta kiüresedés,mint egy üres lap amibe ezután írnak.

Fogadd el,és ne utasítsd el,szabad ilyennek lenned.

Nem kell a megszokotthoz ragaszkodni,majd az élet hozza magával a helyzeteket,és az érzéseket is.

Nem kell elébe menni a dolgoknak,azt viszont jónak érzem amit az 1-es válaszolt.Lehet az a kulcs!:)

2013. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vagy még az,hogy ne magadnak élj csupán,ne magaddal foglalkozz,hanem nyiss mások felé,lásd meg hol tudnád hasznossá tenni magadat.


Segíts a családban,vagy lásd meg mások terhét,ha tudsz segíts,és majd visszasugárzik az életérzés.:)

2013. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,ez esetben elolvasom és sajnos már Istenben sem tudok hinni mert ez az érzés is kiégett bennem.pedig régen nagyon tudtam hinni benne,csak most semmiben nem tudok amiben akarok sem mert teljesen ki vannak égve.természetesen várom a további válaszokat és el is olvasom.
2013. júl. 26. 13:04
 5/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy még azt se tudom érezni,semmi,ha baj történik nem tudok sírni,ha ideges vagyok nem tudok idegeskedni a problémán,szóval régen üres fejjel gondolkodtam és nem úgy hogy benne voltak ezek a képek meg mondatok és nem is éreztem rosszat.régen tudtam gondolatok nélkül is lenni és ha voltak csak pozitívak voltak szóval tudtam gyönyörködni a természetben ha jó kedvem volt ha rossz de mióta kiégtem sajnos semmi
2013. júl. 26. 13:07
 6/11 anonim ***** válasza:

"ha ideges vagyok nem tudok idegeskedni a problémán,"


Akkor ne idegeskedj!

De ha már azt érzed,hogy ideges vagy,akkor az már érzelem.

Nem így gondolod??


És ha nem tudsz idegeskedni,azt is érzed nem??

2013. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem az adott problémán tudok idegeskedni ami éppen van és régen így voltak sérelmeim és én ezeket akarom visszakapni hogy tudjam érezni a jót is meg a rosszat is.én akarok szenvedni mert az élet része de így olyan szinten rossz hogy teljesen ki tud készíteni
2013. júl. 26. 14:45
 8/11 anonim ***** válasza:

"tudjam érezni a jót is meg a rosszat is.én akarok szenvedni mert az élet része.


ha szenvedni akarsz akkor szenvedd el ami MOST van.

Mert MOST ez az elszenvedni való.

Ha nem fogadod el ami éppen MOST van,akkor az életet utasítod el,és illúziót kergetsz.


Az élet itt,és most van.

Nem tegnap,és nem holnap.

Mert a tegnap már elmúlt,és volt ahogy volt,tettük ahogy tudtuk,de már nem jön vissza.Azt hiába várod.

A holnap pedig még nincs itt,azzal nincs dolgunk,mindig csak az adott pillanat van.


Kérdezd meg magadtól,MOST mi bajom??

2013. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát igen pont hogy most semmi bajom nincs,és mégis élvezhetetlenek a kedvenc filmjeim tevékenységeim,bármi.
2013. júl. 26. 17:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vállalj valami olyan önkéntes munkát szabadidődben, ahol pozitív érzelmi ellenhatással számolhatsz - például menj el egy kutyamenhelyre etetni-fürdetni-takarítani. Ezzel jót teszel, és a kutyák nagyon hálásak tudnak lenni a gondoskodásért, és ez a pozitív hatás eltüntetheti az érzelmi blokkokat.
2013. aug. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!