Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A dolgok bevonzása lehetséges?...

A dolgok bevonzása lehetséges? Gondolok itt a pénzre, pasira, ilyenekre. És az tényleg visszaüt, ha másnak rosszat akarunk? És ha lehet olyanok írjanak, akik normális módon hozzá tudnak szólni a témához és van valami tapasztalat is. Köszi.

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Pénz bevonzása nekem nem jött össze, pasit is csak úgy tudod mevonzani, ha ő vonzóőnak tart. :-)

A másik kérdés szerintem működik, volt egy kolléganőm, aki mindig mindenkit átkozott, végül neki lett nagyon nehéz sorsa.

2013. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy történetem.Régen sajna :( ge@i voltam és megcsaltam az akkori párom.Jó pár éve.A mostani barátom életébe bekerült egy lotyó,és én attól paráztam hogy megcsal vele.Erre meg is történt :( Na most a kérdés,hogy bevonzottam a rosszat,vagy az élet vissza adta amit én tettem anno.Hisztek ilyenben?Szerintem van benne valami... Na és ha most netán annak a csajnak akarok rosszat,nem tehetek róla,utálom,akkor az vissza üt?vagy sz@rjak rá ,majd az élet neki is visszaadja a szenvedést?
2013. aug. 1. 17:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem az ilyen bevonzás dolgokról.Azt gondolom,hogy pénz,vagy tárgy máshogy működik,mint az emberek bevonzása,vagy az emberek iránti akaratunk.Akár jó,akár rossz.De szerintem is ha valaki másnak rosszat akar,még ha meg is érdemli,akkor visszaüthet.Olvastam már ilyet.A kolléganőd is így járhatott... Van olyan aki másnak rosszat akart és visszaütött?Érdekel a téma írjatok még!
2013. aug. 1. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Így van. Tényleg működik !


A titok c. filmben elmondják hogyan kell csinálni. A modern kvantumfizika igazolta, hogy a tudat hatással van az anyagra, irányítja azt, ha jóra gondolsz az válik valóra, ha valakit elátkozól, te leszel átkozott stb

2013. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen és igen. Karmánál amúgy a szándék az ami számít.
2013. aug. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg is van nekem a Titok c.film valahol :) Szóval rosszat ne kívánjak,még ha valaki nagyon is megérdemelné?De viszont jót sem karok neki kívánni,nehogy ennél jobban jól érezze magát.Az már az univerzum nagy igazságtalansága lenne. :) Ilyenkor hogy van ez?A rossz vissza üt,és a jó?És a jó is visszajön?Neki meg marad a rossz?
2013. aug. 6. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!