Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnám túltenni magam...

Hogyan tudnám túltenni magam a múltbéli sérelmeken?

Figyelt kérdés

Lassan 3hónapja vagyunk együtt újra a barátommal, 3 év után elhagyott engem más miatt. Csajozgatott, hazudozott stb. Sokkal jobb minden azóta, de mindig bennem van a félelem, hogy vajon mikor teszi meg újra. Illetve folyton felhánytorgaatom neki, ami tudom, hogy nem helyes, hiszen tiszta lap meg miegymás, de egyszerűen nem megy. Néha egyszer csak hatalmába kerít ez az érzés és akkor csak sírok. Talán nem bocsátottam meg neki? Úgy gondolom ezt nem is lehet. Tudom, a múlt az a múlt, és elmúlt, a jelenért és a jövőért kéne élni, de egyszerűen nem megy.

Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy esetleg agykontrollal vagy vonzás törvényével vagy meditációval tudnám csökkenteni ezt a bennem rejlő "negatívumot" ??

Bármilyen ötletet szívesen fogadok.

Nagyon szépen köszönöm előre is :)


2013. aug. 3. 19:49
 1/5 DarkLantern ***** válasza:

Szivasd meg, mond neki hogy terhes vagy, persze ha van szíved pár nap után elmondod neki hogy nem. Aztán hozzáteszed hogy ilyen amikor hazdnak az embernek.

Am míg vele vagy nem fogod túltenni magad rajta. Ha meglátod automatice eszedbe jut mit tett, és benned van az hogy esetleg ismét megteszi. Próbálkozhatsz agykontrollal, de se meditáció, se vonzás nem fog segíteni benne. Max annyi hogy a meditáció megnyugtat.

2013. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben ott hagynám.

Aki egyszer félrelép az félrefog újra. Ráadásul 3 év után ilyet csinálni, főleg tragikus, mert még 1-2 hónapos kapcsolatnál megérteném, de így...

Szerintem te nem tudod ezen túl tenni magad, hogy át vert. Hidd el, egyszer megunja a felhánytorgatást és ő fog faképnél hagyni újra, nem pedig te őt.

Lehet megbocsájtottál, de felejteni nem felejtesz.

Inkább keress egy új kapcsolatot, na az lesz tiszta lappal indulás, nem pedig ez. Egy vadiúj embernél nem fogsz ilyen dolgoktól félni.

2013. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Előzővel tökéletesen egyetértek, felesleges ezt erőltetni. Én hiszek abban, hogy valahol vár rád egy olyan társ aki emberhez méltóan tisztel és akivel egy egészséges őszinte kapcsolatot tudsz építeni.

Múltbéli sérelmekre nekem nagyon bejött a Megbocsátás útja c. hangoskönyv, illetve a Moksa Elixír termék. Utóbbi lehet, hogy egy kicsit meglepő, de ha utána olvasgatsz pl esettanulmanyok.hu fórumán akkor megérted miről beszélek.

De ha meg is bocsátunk, akkor sem érdemes mindent elfeledni, tanulj a dologból - és ha megengeded - azt tanácsolom, hogy keress olyan férfit aki rendesen bánik veled. Sok sikert! :)

2013. aug. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hagyd ott a vérbe, így nem lehet nyugodtan boldogan élni. Csak tönkreteszed magadat.
2013. aug. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Érdeklődni szeretnék, hogy hogy működik most a kapcsolatotok?

Sikerült egy kicsit túltenni magad a múltbeli sérelmeken?

Egy hajóban evezünk, azért kérdezlek!

2013. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!