Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mennyire hisztek és mit...

Szeretlekoliver kérdése:

Mennyire hisztek és mit gondoltok a telepátiáròl?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 01:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Létezhet, bizonyos esetekben.

Van egy könyvem amiben a témát kutató tudósok írják le a tapasztalataikat.

Ha két ember között szoros érzelmi kapcsolat van, akkor megérezhetik, ha történik valami a másikkal, vagy azt, hogy az illető éppen rágondol. De ez nem állandó, rendszeres dolog. Ahogy az sem működik, hogy a másik cselekedetét befolyásolni tuja.

Arra még nem jöttek rá, hogy a telepátia miért és hogyan jön létre. Mesterségesen nem lehet előidézni.

2013. aug. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne, mert az, amit telepátiának gondolnak sokan, csak az ember tökéletlen, szubjektív érzékelésének és értelmezésének terméke.
2013. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Hát nem is tudom hogy hihetek ilyesmiben de én is olvastam már ezekről a dolgokról.Régi módszer szerint ha egy lila vagy bíbor szalagot fogsz a jobb kezedben és ezt a homlokodhoz tartod és a bal lábaddal lépsz a másik végére és egy személyre gondolsz akkor kicsit később mégérzed azt akire gondolsz vagy ő érez meg téged és meg is keres vagy felhív. érdekes nem?
2013. aug. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 thatos válasza:

Szerintem 50% (ez nyilván a legértéktelenebb válasz). Biztos, hogy rengeteg dolgot akartak már telepátiával magyarázni, pedig semmi közük nem volt hozzá, az is biztos, hogy rengeteg kisérlettel bizonyitották - úgymond - a nem-létezését - viszont az is igaz, hogy voltak sikeres kisérletek is. Ezen kivül: az élő szervezetről, mint komplex egészről, szánalmasan keveset tudunk.

Úgy hogy épitő jellegű válaszom: zudja a jófene, én személy szerint inkább hiszek valami efféle jelenség létezésében.

2013. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 innovátor válasza:
40%
Ez nem hit kérdése. Egyrészt számtalan kísérletből tudjuk, hogy létezik (Vasziljev: Telepátia című könyvében a legszkeptikusabb szovjet elvtársakat is megdöbbentő kísérleteivel ismerkedhettek az átkosban ezoterikusnak cseppet se tekinthető magyar olvasók), de gimnazistaként egymást nem látva is sokkal magasabb arányban találtunk el velem kísérletező barátommal az orr vagy száj, fekete vagy fehér stb. választós kérdéseket, mint 50%. Mivel mi biztosan tudtuk, hogy nem csaltunk (behunyt szem, távolság, más szoba stb.), ez bennünket 100%-ban meggyőzött, különösen, amikor a „fáradás” törvényét felfedeztük: az első 10 választásban csaknem mindig jóval magasabb volt a találatok aránya, mint a továbbiakban. Ez mindenre utal, csak egyéb „áthallásokra” nem. Attól, hogy valami nem tudjuk, hogyan működik, nem kell azt hinnünk, hogy akkor nem is létezik. Persze ha valaki így érzi magát biztonságban, tegye – én továbbra se hit kérdésnek vélem a dolgot, hanem a valóság tapasztalásának.
2013. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én a magam részééről nem hsizek benne, pedig a feleségemmel szinte mindig kitaláljuk egymás gondolatát.
2013. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
20%
Ha voltal agykontrollon akkor megtanulod
2013. aug. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A „gondolatolvasás” (telepátia) HUMBUG! Az Agykontroll pedig ÜZLETI FOGÁSBA GÖNGYÖLT HUMBUG, semmi több!


Az — állítólagos — telepaták (azok, akik állítólag képesek a gondolatolvasásra), arra a BIZTOS alapra építenek, miszerint: AZ EMBERI POPULÁCIÓ CCA. 85%-A CSAK TELJESSÉGGEL SEMATIKUS, EGYSZERŰ dolgokról képes „gondolkodni” — ha és egyáltalán képes az értelmes és kreatív gondolkodásra!... (A politikusok is ere alapoznak. Ezért van az, hogy a tömegek évezredek óta FOLYAMATOSAN MEG VANNAK „VEZETVE”! Ez folyik nálunk is, nagyjából úgy 1 000 év óta…)

Amikor a „telepata” úgymond felkér egy embert, gondoljon valamire, aztán ő (mármint a „telepata”) majd megmondja, mi volt az, akkor az emberek lehangoló többsége ilyenkor a „művész” ruhája színére, vagy a saját hajszínére (esetleg a saját bugyija színére...), meg ilyesfajta baromságokra gondol. Én nem mondom, hogy ezek mind könnyen kitalálható dolgok, de mert a „telepata” TUDJA, hogy az emberek legtöbbje komplett idiótának mutatkozik, ha VALÓDI gondolkodást várnak tőle, ezért ő már a pályafutása elejétől ilyen (típusos) gondolkodásra „edz”, vagyis megfelelő edzőpartnerekkel már jó előre felkészül, és ha netán téved, akkor kimagyarázza magát, mondjuk olyasmivel, hogy a „gondolkodó” nem koncentrált eléggé (sic!), ezért zavaros a kép, amit a „művész” lát, tehát ismét megkéri a baldóvert, hogy most aztán tényleg gondolkodjon „rendesen”, ám a delikvensnek az — értelemszerűen — nem megy…, ígyhát a „művész” az esetek cca. 85%-ában sikerrel képes gondolatot „olvasni”…


Én A TOTÁLIS ŐRÜLETBE tudnék kergetni egy ú.n. „telepatát”, az tuti! MÉG A KÖZELÉBE SEM TUDNA KERÜLNI annak, amire én gondolnék a „kísérletben”!… Úgy lejáratnám a szerencsétlent, hogy beadná a kivándorlási kérelmét az Antarktiszra…

(Ja, mellékesen egy hippper-szuppper-órrriás-nagy agykontrollost is total-full-maximum-overdrive mód' meg tudnék hülyíteni!... Lebőgetném őt is, percek alatt!)



Ennyi.

2013. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
S mindez — mármint a 8-as kommentben foglaltak — akkor is igazak, ha a telepátia kifejezés eredeti jelentése: gondolatÁTVITEL!... Merthát csak bele kell gondolni: a gondolat "átvitelére" képes egyén "üzenetét" egy másik egyénnek fognia (tehát "olvasnia") kell...
2013. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
kellene...
2013. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!