Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha valakire sokat gondolok...

Ha valakire sokat gondolok lefekvés előtt, akkor az előbb utóbb álmodni fog rólam?

Figyelt kérdés
(Telepátia.) Hallottam olyanról is, hogy akiről álmodunk az mielőtt elaludt ránk gondolt. Ezekben mennyi az igazság?

2013. szept. 6. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Termeszetesen lehetseges ez, de nem torvenyszeru. Amikor elelvas elott valakire gondolunk, az olyan, mintha programoznank a tudatalattinkat. Alvas kozben ugyanis a tudatalatti kerul eloterbe, a nappali tudatossagunk pedig a hatterbe.
2013. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 schocko ***** válasza:
Igen, de sajnos csak rémálom formájában (ez a szabály), és folyton menekül előled...azért ez is több a semminél...
2013. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én akármilyen szépeket gondolhatok róla, ő velem rémálmot fog álmodni? :o szegény.
2013. szept. 6. 22:16
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem, és semennyi.
2013. szept. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackSword ***** válasza:
52%

Teljesen illogikus a feltételezés, h ha valakire gondolunk amikor elalszunk, akkor ő velünk álmodjon, se rémeket, se szépeket, se krémeket...


Szóval...

2013. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha valakire sokat gondolsz lefekvés előtt, akkor megvan az esélye, hogy előbb utóbb álmodni fogsz róla. Még a saját álmodat sem vagy képes irányítani, nemhogy másét!
2013. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hello!

Csak akkor lehetséges hogy veled álmodjon vki ha kapcsolatban álltok egymással.

Különben minden színész v. híres ember folyton ismeretlen emberekkel álmodna, ráadásul túl sokat is kellene álmodnia.

Álmunkban minden rólunk szól, a mi világunk az és semmi köze másokhoz, ha valakivel álmodunk az is csak mi vagyunk (valamilyen dolgot persze szimbolizál) és az a valaki nem tud róla semmit.

Kivétel ritkán van pl nagyon élénk jósálmoknál lehet, de általában akkor is csak te álmodsz, a másik nem tud róla semmit, csak a reakcióját álmodhatod meg max.

2013. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. habár abban hogy a saját álmaimat nem tudom irányítani, vannak kétségeim de az már egy másik kérdés :DD
2013. szept. 8. 20:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, kedves kérdező, próbáld meg irányítani az álmaidat! Ja, hogy az nem olyan egyszerű, mert azt tanulni kell? Kitől is kell tanulni? Aki azt állította, hogy ő meg tudja csinálni? Nos, amíg az ő álmait nem látja más, csak ő maga, azt mond róluk, amit akar. Aztán ír egy könyvet, amit jó pénzért megvesz a sok hiszékeny tinilány.
2013. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy könyvet vettem? vagy hogy tanultam? Egyszerűen sikerül (igaz ritkán) de ez nem ehhez a kérdéshez tartozik. Mi lett ebből a gyk-ból már komolyan nem értem. Kérdést sem lehet úgy feltenni, hogy valaki ne szólna be. Hova jutott ez a világ? Kezdenek nagyon idegesíteni.
2013. szept. 9. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!