Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kezdjek neki az agykont...

Hogyan kezdjek neki az agykontrollnak?

Figyelt kérdés

Egyre inkább kezd érdekelni, és szeretném elsajátítani én is a módszert. Csak sajnos nem tudom, hogyan is kell ezt pontosan csinálni. szeretnék segítséget kérni ebben, hogy hogyan is működik ez az egész..

Köszönöm!



2013. szept. 10. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, teljesen fölösleges marhaság.
2013. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha elmész egy tanfolyamra, vagy legalábbis elolvasod a könyvet. De itt a neten is sok információ megtalálható róla. Én kezdetnek azt javasolnám próbáld ki milyen is az alfa állapot. Nem lesz ismeretlen, mert elalvás előtt és felkeléskor, de ha bambulsz napközben is ebben az állapotban vagy egy kis ideig. BEcsukod a szemed és próbálj meg magadra figyelni és kikapcsolni a gondolataidat. Figyeld például a légzésedet. vagy kezdj el számolni 100-tól visszafelé, közben képzeld magad elé a számokat. Én ezzel kezdeném.
2013. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én egy tanfolyammal kezdeném.
2013. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a tanfolyamra szavazok.
2013. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nézd meg ezeket a honlapokat:

http:\\agykontroll.hu

http:\\esettanulmanyok.hu

Itt nagyon sok információt találsz, és azt is megtudod, mikor hol indul tanfolyam.

Én Jose Silva: Agykontroll c. könyvéből kezdtem.

2013. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 16. 08:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj tanfolyam, de még könyvre sincs mindenképp szükség, elég, ha valamire nagyon koncentrálsz és addig erősen arra gondolsz hogy történjen az amit akarsz.Nekem bevált.
2013. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!