Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vajon mitől lehet? Harmadik...

Vajon mitől lehet? Harmadik szem, vagy csak elmebeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Van hogy néha éjszaka amikor fekszem az ágyban, előjön olyan minthogyha rendkívül gyors össze vissza beszédet hallanék... és mindenféle minta jelenik meg előttem... persze csak csukott szemmel, és ilyenkor képtelen vagyok elaludni... ha kinyitom a szemem, a dolgok rázkódnak előttem... van hogy fel kell kelnem, villanyt kapcsolni mert nem tudok helyrejönni. Vajon mi lehet ez? Mint az LSD hatás... csakhogy már kiskorom óta van :( Most 18 vagyok.. és sosem használtam semmi szart. Talán valami a harmadik szemmel lehet? Az a durva hogy éjszaka szinte bármikor elő tudom ezt az állapotot idézni... érzem hogy merülök el benne... próbáltam már teljesen elmerülni, de minél mélyebben vagyok benne annál jobban rettegek, és annál jobban elvesztem a józan eszem :S

2013. szept. 19. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva ezek nagyjából az asztrálutazás előtti tünetek. Tényleg ijesztő lehet, főleg ha alvási paralízisben is van/lesz részed, de attól még ártalmatlan. Lehet hogy tehetséged lenne hozzá..
2013. szept. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Horcrux vagy...
2013. szept. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első válaszíró! Igen... lehet hogy asztrálutazás kezdete... de én félek tőle... nagyon ijesztő... az is hogy a testem kb lezsibbad... Lehet hogy lenne hozzá tehetségem... szívesen csinálnám... de nem akarom meghalni :S Se megbolondulni... félek ha egyszer elhagyom a testem soha nem térek vissza... ott ragadok... kitudja milyen világok közt... :S És a testem meg be kómál... vagy egyszerűen bolond leszek és hiába beszélnek nem válaszolok stb.
2013. szept. 19. 00:48
 4/12 anonim válasza:
Azt hiszem tudom miről beszélsz. Gyerekkoromba volt egy visszatérő rémálmom, nem egy esemény volt, csupán egy érzet, ijesztő volt és felfokozott, mintha egy másik dimenzióba léptem volna át. Mikor felkeltettek nem tértem rögtön magamhoz, érzékeltem a külvilágot, de azt is, ahol álmomba jártam. Néha ma is előtudom ezt idézni, mikor lefekszem pihenni, de volt, hogy a metrón tört rám, mikor egy kicsit elbóbiskoltam. Akkor még nem tudtam ezt kezelni, és nem is mertem leszállni, amíg el nem múlt. Mikor nem rég előidéztem ezt az állapotot, próbáltam minél jobban elmerülni benne. Egyre ijesztőbb volt, a zaj, amit hallottam szinte már fülsüketítővé erősödött, az idő is mintha felgyorsult volna, úgy éreztem, talán bele is hallhatok, utána olyan volt, mintha már nem csak ott volnék jelen, ahol fizikailag is. Nem láttam, hogy hová kerültem, csak azt éreztem máshol vagyok. Én úgy tudok ilyenkor legkönnyebben magamhoz térni, ha figyelem az óra ketyegését és közbe magamba is számolom a másodperceket.
2013. szept. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon ijesztő... az is hogy a testem kb lezsibbad.."

Ez már csak ilyen :)


A félelmeid nem teljesen valósak, mert minden embernek van része asztrálutazásban éjszakánként, akár emlékszik rá akár nem.

A tested és a lelked is biztonságban van, sőt akár gyógyítani is tudsz asztrálutazás során. Ha meg valaki már teljesen leküzdötte a félelmeit akkor szinte csak pozitív dolgokat él meg.

De eleinte tényleg ijesztő lehet, sokan pont emiatt hagyják abba a tudatos álmodással vagy asztrállal való foglalkozást mert elég "érdekes" élmény az első pár alkalom. De nem vagy veszélyben, emiatt nem kell aggódnod.

Angolul láttam pár beszámolót erről, vibrálás, különféle zajok esetleg másféle hallucinációk előfordulhatnak, de volt egy olyan lány is aki csak szivárványszíneket látott, bár ő eleve nem félelemmel ment bele szóval emiatt lehet hogy neki kellemesebb volt.

Ez nem hipnózis, nem ragadhatsz ott, nem bolondulsz meg. Mert ha pl éjjel vkinek rémálma van, attól még ő sem ragad ott és nem is bolondul meg. Ugyanez igaz az asztrálra is.

Vannak jó könyvek a témában. Érdemes lenne utána olvasnod, főleg ha neked ez így gyerekkor óta van és az segítene abban is hogy a félelmeid eloszlasd.


Gabóca: ezt kettős tudatnak hívják, sokakkal előfordul ez is, velem csak 1-2szer volt ilyen. Gyakori lehet testi vagy lelki kimerültségnél, de gondolom tudatosan is előidézhető.

2013. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Kedves kérdező, te hogy tudod ezt előidézni? van valami testhelyzet, ami segíti, vagy koncentrálsz ilyenkor valamire? Régebben egyszerűen csak rám tört, mostanában inkább olyan, mintha felkínálkozna és vagy belemegyek, vagy nem. Volt hogy több évig nem ment, habár akkor még féltem is tőle, de utána meg majd naponta képes voltam rá. Szeretném újra átélni, mert számomra érdekes élmény és kíváncsi lennék, meddig tudok elmenni, mire vagyok képes.
2013. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma 11:27. Mért vagy benne annyira biztos hogy nem ragadhatsz a dimenziók közt? Mivan ha kóma lép fel az új élményektől, és az agyad abban a helyzetben marad napokig, hetekig vagy évekig, vagy amíg meg nem halsz??? Gabóca... hát nincs semmi testhelyzet meg ilyesmi. Lefekszem a sötét szobában... egy ideig csukott szem. Teljes csend kell hogy legyen. Aztán jönnek a hangok... majd a vizuális effektek, folyamatosan változó tárgyak, alakok minden amit NEM tudsz most így elképzelni... Aztán érzed hogy kezded elhagyni a tested. Tovább még nem mentem. Illetve de, mentem... következő az olyan mintha az idegszálaidat rángatná valaki... itt már elveszed az irányítást és vagy felkelsz vagy nemtom mi történik.
2013. szept. 19. 20:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt a tapasztalatomról:

Ez a "valakik beszélnek" érzés néha nekem is elő szokott jönni, álom és ébrenlét határán, de ha elkezdek rá figyelni, "kilépek" belőle. Emellett nekem pl. mindig ugyanazon a helyen (bal felső sarok) jelenik meg egy... "villám" (felvillan, villámra emlékeztető, vékony csík, mindig ugyanúgy néz ki), de nem tudom előidézni tudatosan, és fogalmam sincs, mi lehet ^^'


Ami az asztrálutazást illeti, attól egyrészt, nem kell félned, bár nem tapasztalatból, de alá tudom támasztani mindezt. Ha attól félsz, hogy nem találsz vissza, köss egy jó erős horgonyt magadra, ami a testednél van, de erre egyébként nincs szükség, mert mindig van egy vastag "szál" (mint valami fonal, vagy kötél), ami összeköti az asztrálod a fizikai testeddel, hogy visszatalálj.


Viszont, ha félsz, akkor egyrészt, várj vele, másrészt, dolgozz ezen a félelmen. Elég sokan szoktak asztrálutazni anélkül, hogy bajuk lenne, ha figyelsz és gyakorolsz, gond nélkül császkálhatsz jókat az asztráltérben :) Viszont, ajánlom előtte az önismeretet és a pozitív gondolkodást (Nem a Titok féle maszlagot, hanem a kommunikció alapszabályait, és az önmagadhoz való őszinteséget), vagyis azt, hogy ne arra gondolj folyton, hogy "úristen, meg fogok halni, jaj, mi lesz, ha..."

Az egy másik dolog, hogy a haláltól nem kell félned, és az őrülettől sem. Ha eljön az ideje, mindenki meghal, ha még nincs itt az időd, nem egy veledszületett képesség fogja a halálodat okozni, elvégre az a cél, hogy használd, megtanuld kezelni, stb. :) Megőrülni meg pláne nem fogsz, hacsak nem száll a fejedbe, hogy te hú de legyőzhetetlen lettél ettől, és bármit megtehetsz, mert szerintem ha valaki beleőrül az asztrálutazásba, azt csak magának köszönheti (mondhatni, úgy kell neki, megérdemli). Jelenleg csak irányítani nem tudod ezt, amihez erős akarat és önkontroll kell, és egy egészséges önbizalom. Ismerd meg a képességeid és az erődet, bízz magadban, és jó lesz. Amíg nem hiszed erősebbnek/jobbnak magad, mint ami vagy, és nem ugrasz messzire saját határaidon túlra, addig nem lesz gond. ;) Az irányítás a TE kezedben van, tartsd meg ügyesen, ha bizonytalanodsz, gyere vissza, de tényleg ajánlok egy önismereti tréninget, és komoly világnézetrendezést nálad. ^^

2013. szept. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem vagy te epilepsziás? Halántéklebeny?
2013. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem... semmiképp. Amik velem vannak azok diagnosztizálhatatlan dolgok.
2013. szept. 20. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!