Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Melyik agykontroll tanfolyamon...

Melyik agykontroll tanfolyamon lehet megtanulni rajzolni meg festeni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiken sem. Az a jobb agyféltekés rajzolás amire te gondolhatsz. Ez nem agykontroll tanfolyam. (bár mindkét tanfolyam a jobb agyféltekünk használatára épül)
2013. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen arra gondoltam,az agykontroll oldalán olvastam.Lesz még idén jobb agyféltekés rajzolás valamikor? Mintha azt olvastam volna hogy már volt és nem láttam új időpontot.
2013. szept. 26. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Én eddig az agykontrolltól függetlenül láttam tanfolyamokat. Attól is függ, hogy merre laksz. Érdemes rákeresned a neten, biztosan lesz még az idén.
2013. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tényleg nem agykontroll, viszont rengeteg van, én még kuponos akciót is láttam rá. Érdemes utánanézni, ha szeretnél részt venni egy ilyenen.
2013. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányom 5 éve végzett el egy ilyen "agyféltekés" rajztanfolyamo.Két hét alatt döbbenetes mire fejlődött.Nem akartam elhinni, hogy az ő rajzait látom.

Azóta műkörmös lett és csodálatos miniatúrákat képes egy pici körömre is festeni.Igen jónevű lett a szakmájában.

És mindezt annak a pár napos tanfolyamnak köszönheti.Ő döbbent meg legjobban a saját fejlődésén.

Szóval menj és végezd el.Kiderülhet, hogy kirobbanó tehetség vagy.

De ennek szerintem semmi köze az agykontrolhoz.

Persze lehet, hogy nincs igazam.

Végtére is minden az agyban dől el.

2013. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
talán csak annyi hogy ez is a jobb agyféltekét használja de ez más.feltétlen elmegyek
2013. szept. 29. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!