Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Anyajegyek eltüntetése agykont...

Anyajegyek eltüntetése agykontrollal lehetséges?

Figyelt kérdés
Van jonehany anyajegy amit elszeretnek tuntetni, hogyan csinaljam a leghatasosabban? Valakinek van ilyenben tapasztalata?

2014. febr. 18. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Persze, én egy másik fejet növesztettem agykontrollal.
2014. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sok mindent "be lehet mesélni" vele de,ezt nem hiszem hogy eléred vele.

UI.:Pontt egy lézeres anyajegy műtét reklám van a kérdésed alatt. :)

2014. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A gúgli kulcsszó alapján próbál reklámot ajánlani :)
2014. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sokat vársz a placebo hatástól.
2014. febr. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy agykontroll segítségével nem leszel fiúból leány vagy, ha leányzó vagy nem fogsz műmelleket növeszteni hiszen gondolj csak bele mennyi nagy mellű nő lenne a világon hát én biztos örülnék neki lenne mit nézni, de hadjuk a részleteket agykontrollal nem fogod eltűntetni az anyajegyedet, de a Doktor bácsi eltudja tűntetni emiatt javasolnék egy orvos kollégát félre ne érts nem a Doktorra gondoltam, aki a porszívó dalekokkal harcol, hanem az átlagos orvos kollégákra, akiknek sztetoszkóp és fehér köpenye.

Üdv, nektek Goku voltam a csillagharcosi

2014. febr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy próbát megér. Mit veszíthetsz? Csak ne úgy állj neki, hogy "most bebizonyítom, hogy az agykontroll nem működik". Van sok sikerélményes video a youtube-on és van egy oldal is (esettanulmanyok). Szerintem nézegesd meg őket és utánna el tudod dönteni, hogy szerinted lehetséges-e.
2014. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a látásomat próbáltam megjavítani vele, nem igazán sikerült, de a romlás legalább megállt, és talán egy kicsit javulni kezdett a szemem, de valami iszonyat lassan. (15 év alatt fél, illetve a másik szememen 0,75 dipotriát...) Így inkább a lézeres szemműtét mellett döntöttem, mert az erre való forintok összegyűjtögetése gyorsabban ment, nem is szólva az alig pár perces műtétről. Persze veszteni nem veszíthetsz vele semmit, de azért - véleményem szerint - a bőrgyógyász által kialakulóban lévő melanómaként diagnosztizált anyajegyeket inkább sebészeti úton távolíttasd el, fő a biztonság! (A csak esztétikailag zavarókon kísérletezz nyugodtan.)
2014. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es te hogyan próbáltad meg javítani?

Nekem 0,75 ill 1 dioptriát javult kb 2 hét alatt, igaz akkor szabadságon voltam és szabadidőm 50%-ban ezzel foglalkoztam. Utánna egyből szemészhez mentem, szóval biztos a javulás. Sajnos a siker után abbahagytam, hogy majd legközelebb megint szabadságra megyek és folytatom.

2014. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én alfában türelmesen mondogattam magamnak, hogy napról napra jobban látok, és ki is vetítettem, hogy milyen szépen és élesen látok mindenféle segédeszköz nélkül. Időnként persze abbahagytam, mert annyira lassú volt a javulás, hogy nem igazán vettem észre. Viszont nálunk genetikai okai vannak a rövidlátásnak, és általában 20 éves koráig romlott mindenkinek a szeme, az enyém viszont 15 éves korom után már nem romlott tovább. Igazából nem tudom, hogy az agykontroll miatt állt - e meg a romlás, és kezdett - e el javulni (a rövidlátás általában 40 éves kor körül kezd el javulni), de nem zárom ki, hogy emiatt lehetett. De nekem nagyon rossz voolt a szemem, az egyik -5,75, a másik -5,5 volt, amikor elkezdtem.
2014. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Veszel ezüstkolloidot vattára ráteszed,letapasztod sebtapasszal egész nap rajta hagyod.


Én ezt csináltam a nyakamon elég látható helyen megjelent nagyon ronda sötét színű anyajeggyel.Teljesen leszárította.


Én csak kipróbáltam,mert több dologra bejött már,és ezek után csak nézek,hogy mennyit költenek drága kozmetikai levételre,mikor tök egyszerű dolgok mennyire hatásosak.


A wikipédiára meg ne adj totális hülyeség.Csak sokkal szebb lesz tőle a bőröd majd meglátod,ha kipróbálod.

2014. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!