Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az Agykontroll, Titok stb....

Az Agykontroll, Titok stb. technikái az 50-es évek bizonyos L Ron Hubbard-hoz köthető technikáján (technikáin? ) alapulnak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem, Súr, csak megint összekeversz mindenféle hülyeséget.
2014. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ne légy ennyire magabiztos abban, amit nem tudsz! :-)


...

Egyéb kérdés:


Ugye Domján László sosem volt szcientológus?

2014. febr. 27. 14:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Francokat. Súr, a buddhizmus meg az intelligens tervezés után most a szcientológia az új bolondságod? Inkább olvasd el azt, amit a másik kérdésedhez írtam.
2014. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Előző! Én nem klisékben gondolkodom.


A tiszta gondolkodásban nem lehetnek klisék / közhelyek; tehát a tiszta gondolkodás nem használhat fogódzókat / kliséket / közhelyeket.


Elkezdek valamiről beszélni és nagyon sokan egyből, AUTOMATIKUSAN általánosítanak. (automatikusan beindul bennük és végrehajtódik egy asszociáció =(saját) képzet társítás)

2014. febr. 27. 15:24
 5/13 anonim ***** válasza:

>Súr

>tiszta gondolkodás

2014. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te és a tiszta gondolkodás... Mondom én, valami komoly drog függője vagy...
2014. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Előző:

kíváncsi lennék az erre utaló jelekre, összeszednéd nekem?


A drogos az kb. buta és csak bambul, mindenféle magasabbrendű gondolkodási-, tudati erőfeszítésre képtelen.

Én azt hiszem nem ilyen vagyok.

2014. febr. 27. 18:00
 8/13 A kérdező kommentje:

Konkrétan:


Az Agykontroll, Titok stb. technikái az 50-es években L. Ron Hubbard által kifejlesztett KREATÍV PROCESSZING nevű technikán alapulnak?


(egy olyan technikán, ami (állítólag) nem volt "befejezett és kész" technika,

mivel bizonyos "instabilitásokkal" járt)

2014. febr. 27. 18:14
 9/13 anonim ***** válasza:

"kíváncsi lennék az erre utaló jelekre, összeszednéd nekem?"

Összefüggéstelen beszéd, illuzionálások, rossz látás(ami pupillatágulásra vezethető vissza), hirtelen hangulatváltozások. Ezek a tünetek vagy hallucinogén gombák fogyasztására, vagy LSD használatára vezethetők vissza.

"A drogos az kb. buta és csak bambul, mindenféle magasabbrendű gondolkodási-, tudati erőfeszítésre képtelen. "

Kevered a drogost a marihuánafogyasztóval. Van olyan drog, amitől mozgásképtelen lesz a fogyasztó, van olyan, amelyiktől varázslatos utazásokat(tripeket) él át a használó(mint te), és van olyan is, amitől csak szimplán lerothad az illető karja. Rengeteg, különböző hatású drog van.

2014. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

" Van olyan drog, amitől mozgásképtelen lesz a fogyasztó, van olyan, amelyiktől varázslatos utazásokat(tripeket) él át a használó(mint te), és van olyan is, amitől csak szimplán lerothad az illető karja. Rengeteg, különböző hatású drog van."


-A varázslatos utazás a gomba (Psylocibe Cubensis), az ayahuasca, LSD, meszkalin lehet még érdekesebb : sosem próbáltam egyiket sem.

Valószínűleg az a legjobb, hogyha a „varázslatos utazásokra“ az ember önmaga által képes.


Elég sokat utánaolvastam ezeknek a témáknak, de nem feltétlenül csak jó élmények jöhetnek elő... pl. az ayahuasca-tól is előjöhetnek kimondottan sötét és félelmetes élmények.

(Szerintem túl is lehet fújva az ayahuasca „megváltó“ szerepe... mostanában nagyon „reklámozzák“. pl. Sting, ... David Icke egyenesen „ódákat“ zeng róla és hozzá.

Nem kizárt, hogy a növények emlékezetét élik, amikor belemennek. (?) Nem tudom.)


Kapcsolódó anyag:

Terence MacKenna: Az istenek kenyere (tervezem 1 éven belül elolvasni)


-Tudod miben különbözhetem tőletek?

-Én rendelkezem saját univerzummal is, (a primitív és barbár „ősrobbanás“ hatására) „kikényszerített átlag“, valamint „közmegyezés“ által létrejött és fenntartott univerzumon túl.

(A MEST rideg, kemény, kegyetlen és hideg „valóságán“ túl ... vagy innen.)


A MEGÉRTÉS egyébként szerintem többet ad, mint bármelyik trip (külső erők által létrehozott „utazás“).

Ebben hiszek.

2014. febr. 27. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!