Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehetne olyan eletem...

Hogyan lehetne olyan eletem amilyet en szeretnek? Hogyan lehetnenek barataim?

Figyelt kérdés

Maganyos,vagyok,depivel kuzdok,eletem az kb egy nulla...

Regota vagyom arra h legyen tarsasagom,de nem jon ossze.Vannak regi ismeroseim akik hianyoznak,de ok nem akarnak velem talizni.Tele vagyok belul elfojtott erzesekkel,vagyakkal h pl jo lenne bulizni,baratokat szerezni stb.,de nem jon ossze...

Eddig,ha szerettem vna vmit mindig elkepzeltem pozitiv erzessel es leirtam aztan mindig megvalosult. :) Viszont utana jott a pofara eses es rosszabb lett utana mint volt... :(



2014. ápr. 11. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rá kell hangolódnod a pozitív gondolkodásra, de ez nem megy egyik napról a másikra, sokszor hosszú idő és csak lassan alakul ki. De megéri:) Próbálj mindig jóra gondolni és előbb utóbb sikerülni fog.
2014. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Kb én is így érzek,mint te, és rájöttem,h az élet egy nagy sz.r. Nincs itt semmi,vonzás,meg ilyenek... Leszarom..Kb ezt érzem.
2014. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
76%
Olvas sokat (könyveket) a többi idővel kialakul.
2014. ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#3


nem értem hogy jön ide az olvasás. Nem hátrányos dolog de ettől nem oldódik meg egy komolyabb probléma...

2014. ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Elszánás kell hozzá és terápia.


"Tele vagyok belul elfojtott erzesekkel,vagyakkal "


Itt van a kutyus elásva...

2014. ápr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira magányos vagy járj el valami edzésre, mert ott biztos, hogy sok emberre megismerkedsz+még ha nem is lesz sok barátod akkor is legalább közösségben lennél Egyébként a sport az arra is jó, hogy úgymond "kikapcsol" mert, ha szereted amit csinálsz akkor nem csak barátokat tudsz szerezni, de még jól is érzed magad Egy idő után, ha még jól is fog menni az adott sport akkor még versenyeket is nyerhetsz. :)
2014. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Koszonom. :)


Szeretnek kozossegbe menni.De elobb azt az akadalyt ami van azt kene elharitani...

2014. ápr. 12. 14:27
 8/15 anonim válasza:

nem értem hogy jön ide az olvasás. Nem hátrányos dolog de ettől nem oldódik meg egy komolyabb probléma...


Ha én ezt szavakba tudnám foglalni...

Szerintem még nem tart ott, hogy a leírt bajain változtatni tudjon érdemben. Az olvasás jó dolog, még segítségére is lehet.

Amúgy én se a családban , sem a barátságban nem hiszek.

2014. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kezdjk el élni ennyi az egész.

Gép kikapcsol. Épület elhagy. Az első jóképű/csinos fiúnak/lánynak nekimegy , bocsánatot kér, felsegít, elkísér, viccet mesél, meghív fagyira, holnap találkozik, vagy újra fellök.. :)

2014. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hogyan eljek amikor nincs eleterom?
2014. ápr. 15. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!