Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet valami atok van rajtam?

Lehet valami atok van rajtam?

Figyelt kérdés

Evek ota depis vagyok,allandoan almos es faradt,faj a fejem,koncentracio es memoria zavarral kuzdok.

Parom nem volt soha,pedig szerettem volna 10,12 evig.A sorozatos kudarcok utan feladtam latom felesleges kuzdeni.A kozerzetem rossz.Barataim nincsenek szinte,az emberek menekulnek elolem.Palyakezdokent az elso munkahelyemrol kirugtak...:( Sok pszichologusnal jartam mar,eletvezetesi tanacsadas stb...

Sorozatos balszerencsek...



2014. ápr. 27. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Nem ártana egyetlen pszichológusnál/pszichiáternél maradni, és azt csinálni a mit mond (pl. bevenni a kis piros bogyókat).


Átkok pedig nem léteznek.

2014. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hagyd a pszichologusokra valo tamaszkodast, vedd a sajat kezzedbe sorsodat, ok nem fognak meggyogyitani.

Valtoztasd meg gondolkodasodat negativrol pozitivra, es megvaltozik az eleted!

Joseph Murphy konyveit ajanlom.

Nem artana a taplalkozasodat is felulvizsgalni!

2014. ápr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Laylah ***** válasza:
Változtass a gondolkodásmódodon, keresd a pozitív élményeket, dolgokat.
2014. ápr. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet. De az átkokat a pszichés problémáiddal vonzod...
2014. ápr. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked egy bajod van, és veheted átoknak is. Az hogy egy önsajnáló "depisvagyokésengemsenkinemszeret" ember vagy. Anyád/Apád/Tesód csak van, és ne csodálkozz ha nincs partnered, mert egy savanyúfejű emberrel senki nincs együtt szivesen.Keress neke való munkahelyet és ahelyett hogy szegény GYIKeseknek itt adnád a kidobott kiskutyát, menj és vedd saját kézbe az életed, mielőtt ez a romlott szarkupac állapot állandósulna.
2014. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat!


kedves Utolso:


nem tudom ki beszelt Neked itt onsajnaltatasrol tanacsot kertem.a szegeny gyikesek meg szivesen segitenek kiveve az ilyen kotekedik,mint Te.ha nem tetszik vmi nem kell irni...

2014. ápr. 28. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Ajanlom neked Hajdu Laura lelekgyogyaszt. O segithet rajtad. Youtube-on talalsz rola videokat.

Ajanlom neked Kassai Csilla motivacios trenert is. O is segithet. Rola is talalsz videokat youtube-on.


https://www.youtube.com/watch?v=f4WomkggyNc


https://www.youtube.com/watch?v=XWRXBa-OPWs

2014. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!