Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mire valók ezek a meditáció...

Mire valók ezek a meditáció (s technikák)?

Figyelt kérdés

A youtube-on találtam ezeket a Domján László meditációkat, meditációs technikákat.


Szeretetfa


Sziget


Tükörképem


Mire valók ezek?

Miben segítenek?

Milyen élethelyzetben célszerű alkalmazni őket?


Még nem végeztem tanfolyamot, csak a könyvet olvastam és nagyon érdekel a téma.



2014. máj. 12. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Az összes meditáció ugyanarra jó, a tanfolyam meg egy vicc.
2014. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

# 1


Megkérdezhetem, hogy ezeket saját tapasztalatból szűrted le, és osztod meg másokkal?

2014. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2

Olvastál szakönyveket?


Amúgy saját tapasztalatból is.

2014. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1. szeretet erősítés

2. feltöltődés

3. önbecsülés


de az egy félreértés hogy ez meditáció...


A meditáció az egy másik téma....

2014. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 B.Ági válasza:

A lélek,az agy, a test fizikai megvalósulása szerves egészet alkot. Mindegyik jelentős hatással van a többire.

A rendszeresen végzett meditáció segít mindhárom egészséges működésében.

2014. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
b.agi amiről te beszélsz az relaxáció, nem meditáció, már bocs. a meditáció nem gyakorlat, és nem rendszeresség kérdése. a meditáció spontán. nem a technika a meditáció. a technika csak technika a meditatív állapot elérésére. de ez gyerekcipő. meditatív állapotot az ember fél szemvillanás alatt felismerheti, ha az ego eltűnik a kegyelem hatására. a meditatív állapot (istennel való időzés, aki azonos veled) az alapvető, öröktől fogott állapotunk. nem meditatív állapotba kell kerülni, hanem a kötődéseket, vágyakat, fogalmakat, képzeteket, gondolatokat kell elengedni, hogy Az felragyogjon.
2014. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha a medtitációhoz technikát használsz, az az időben valósul meg, és a térben. mert lásd, kényelembe kell helyezni magad, be kell csuknod a szemed, le kell menj alfába, ki kell gyere stb. ha ez időben és térben zajlik, van neki lefolyási ideje, az soha nem lesz örök, végtelen (tartós). mert ami elkezdődik, az muszaj, hogy véget is érjen, mivel ez a kettősség lényege. az ellentétpár egymással és egymásban létezik, nem lehet csak az egyik. mert a kettősségben tud csak megmutatkozni. szóval, ha úgy meditálsz, hogy azt elkezded, majd befejezed, az mindig csak ideiglenes lesz. ezért kell, mint ahogy b.agi irja, rendszeresen végezni. de azt mindig táplálni kell, mert kifogy. szóval, a technika felejtős.
2014. máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Olvastál szakönyveket?"


Arra gondolsz, hogy szakkönyvekből "tanultam-e" meditálni?


Vagy arra, hogy olvastam-e "szakkönyveket", amikből megismerhettem mások véleményét arról, hogy minden meditáció ugyanarra jó-e, vagy sem?


Vagy esetleg arra, hogy szakkönyvekben kerestem-e a választ arra, hogy hasznos-e az agykontroll tanfolyam, ahelyett, hogy úgy mondanék véleményt róla, hogy valamikor elvégeztem?

2014. máj. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 13. 09:54
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, 7-es válaszoló!

Kifejtenéd bővebben? Nem igazán értem...

2014. máj. 13. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!