Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Egy pontosan megfogalmazott...

Egy pontosan megfogalmazott célt akarok elérni. Hogyan lehetne tartós a hitem és hogyan tudnám legyőzni a félelmeimet? És mi a teendő ha negatív gondolataim támadnak?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta van egy hatalmas álmom és tudom , hogy eddig azért nem sikerült mert néha elvesztem a hitem , jönnek a negatív gondolatok és akkor azokat kezdem el vonzani . Vagyis inkább túlságosan félek attól , hogy mi van akkor ha nem sikerül mert tényleg nagyon szeretném.Tudom türelmesnek kellene lennem és nem kapom meg mindjárt , de a várakozás közben mindig elvesztem a hitem és "falakat építek"


Nem akarok erre kitérni , hogy pontosan mi a cél , mert nem az a lényeg és nem akarom hogy a válaszok is ebbe az irányba terelődjenek. Nem egy lehetetlen álomról van szó , rengeteg sikertörténet olvastam , sokmindenkinek sikerült :)


2014. máj. 18. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
azért lehetne körvonalazni nagyjából miről lenne szó mert attól függ a válasz is...de alapjába véve ha vonzástörvényével "dolgozol" nagy baj nem lehet
2014. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyjából körvonalazva a külsőmön szeretnék változtatni. És igen a vonzás törvényével dolgozom :)
2014. máj. 18. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ajánlanám neked Brian Tracy 2 hanganyagát:

1. Változtasd meg a gondolkodásod és megváltozik az életed

2. A Vonzás Törvénye gyakorlatban.

Így ebben a sorrendben, és az élet minden területén alkalmazd!:)

2014. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia, nem akarok találgatni, de ha a súlyodról van szó, mert mondjuk túl kövér vagy, akkor nem bevonzani kell, hogy vékonyabb vagy, hanem tenni érte. Diéta, sport. Ezzel hamarabb többre mész.


Ha pedig másról van szó, akkor sem értem, hogy miért "BEVONZANI", akarod és nem mondjuk "megteremteni".


Eleve ez a bevonzásos hozzáállás nagyon lusta szemléletre vall. Agykontrollal pedig biztos tudod előmozdítani vagy gyorsítani a folyamatot, de könnyen lehet, hogy fizikailag kell tenned valamit, (nagyon úgy néz ki) és nem a sült galambot várni.


Gondolkozz el ezen! :)

Remélem tudtam segíteni.

Nem volt célom, hogy megbántsalak, segíteni akartam. :)

A továbbiakról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét ;-)


Gonzo Gomez

2014. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#1: "de alapjába véve ha vonzástörvényével "dolgozol" nagy baj nem lehet"


baja nem lehet belőle, de kérdés, hogy eredményt ér-e el. soxor hamarabb érünk el fizikai dolgokban pozitív eredményt, ha fizikailag teszünk valamit érte.


fel nem fogom, hogy hogyan lehet egy kívánt külső tulajdonságot """"bevonzani"""". még ha minden nap 3x programozik alfában azért, hogy egyenesebb legyen az orra, kékebb a szeme, vagy kevésbé elálló a füle, vagy kisebb a súlya, még azt is jobban megértem, mint a """"bevonzást"""". ilyen jellegű dolgok "bevonzására" várás körülbelül egyet jelent a sült galamb bevonzásával.


Amikor a fizikai univerzumban kell cselekedni, akkor fizikailag kell cselekedni. Az agykontroll persze segíthet, hogy ezt elérd.

2014. máj. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és hozzátenném, hogy mondom ezt úgy, hogy TÖBB vonzás törvényével kapcsolatos könyvet olvastam
2014. máj. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves előző, ha tényleg több könyvet is olvastál már ezzel kapcsolatban, akkor tudhatnád, hogy itt több törvény is "részt vesz" a dologban.

Pl. hiába gondolok arra és hiszem is, hogy tudok repülni, ha leugrom egy tízemeletes ház tetejéről nagy valószínűséggel szörnyet halok, mivel ott van a fizika törvénye is.

Amit ajánlottam a kérdezőnek Brian Tracy-s hanganyag, azt neked sem ártana meghallgatnod (legalább a másodikat), hogy megértsd.

Ha a kérdező csak a súlyán akar változtatni, akkor igenis tudja alkalmazni a Vonzás Törvényét. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy ül a kanapéban és vékonynak képzeli magát... Hanem éli tovább az életét, de tesz is érte és a hozzáállása is pozitív. Igen, meg tudom csinálni, képes vagyok rá! Sokat edzem, egészségesen étkezem, és a célomat elérem vele!

Remélem így már érthetőbb a dolog.


Komolyan hallgassátok meg Brian Tracy hanganyagait, most nem őt akarom reklámozni, de teljesen érthetően elmagyarázza, hogyan is működik a dolog. Nem véletlenül tartják sokan egy "hülyeségnek" a Titok című könyvet és filmet, mivel leragadnak ott hogy hát igen, gondoltam rá meg akarom is, mégsem történik semmi... Sok okosságot meg tudhatunk a filmből, de nem mindent. Az apróbb, de nagyszabású részleteket tovább kell keresni. És aki keres az talál:)

2014. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5#

Valamilyen szinte igazad van de ki tudja edzés terve bukkan vagy olyan dologra ami neki kell a tovább jutáshoz vagy a céljához,ki tudja


előző komment

ja és Brian Tracy tényleg jó

2014. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

dolgozni kell rajta. A vonzástörvénye nem feltétlen jelenti, hogy nem kell csinálni semmit. Sokkal fontosabb, hogyha kitaláltad, hogy naponta mondjuk ennyi meg ennyi időt fordítasz a célod elérésére (itt edzésre gondolok) akkor azt következetesen vidd végbe, bármilyen nehéz is rendszeresen csinálni. Ha rászoksz már nem lesz vele probléma.

Tervezz: ha edzeni akarsz nézd meg mit szeretnél sportolni. Többnyire nem a divatsportok a legjobbak, kb mennyire van időd, mennyi pénzed van rá.

Ha fogyókúrázni akarsz, akkor nézd meg mik a legegyszerűbb módszerek (este nem eszem, nem iszom kólát, nem eszek kenyeret és csokit, nem iszom alkoholt) nekem ezek jöttek be,


Ha megvan a terv, akkor jön a fej, mert a tervet sokkal könnyebb kitalálni, mint kivitelezni, ezért jó, ha nem túl komplikált. Akkor fejjel (testtel:)) végig kell csinálni és a nehézségeket kezelni kell. Sok sikert.

2014. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!