Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ki ismeri a Titok c. könyvet...

Ki ismeri a Titok c. könyvet vagy filmet? Vélemény?

Figyelt kérdés
Mondjuk be tudom vonzani a nekem tetsző lányt, csak rá/kettőnkre és a jövőnkre kell gondolni?

2014. máj. 27. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Gagyi.

Nem.

2014. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerem.

Vannak benne igazságok: fő a pozitivitás mindennél.

Viszont erre a kevés igazságra építik rá a kóklerséget, a humbukot, amit aztán el akarnak adni filmekben és könyvekben.


Ha be lehetne vonzani bármit, csak azért mert úgy álsz hozzá, meg magadban ismételgeted, akkor nem lenne éhezés, nem lennének szegények, nem lennének boldogtalan egyedülálló emberek stb.


Ebből látszik, hogy nem működik...

A kibúvó a kamu alól pedig " ha nem használt, akkor nem eléggé vonzottad be, tehát a te hibád". ;)

2014. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyi igazság van benne, h fő a pozitív hozzáállás.

De ez a baromság, h elég otthon ülni és majd beléd szeret a csaj magától, mert arra gondolsz, na ez biztos nem.

2014. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is hasznos. Nem a marketing és a millió kamu miatt, hanem legalább ösztönzi az embereket pozitív gondolkodásra, az önsajnálat helyett. Nem hiszem, hogy bármit be ehetne vonzani (istenem..:DDD), viszont azt hiszem, hogy minden sikernek az ilyen gondolkodás a nyitja:)
2014. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én láttam is és olvastam is, a könyvet kicsit unalmasnak tartottam, hogy 100 oldalon ugynaz van leírva, csak más szavakkal. Amúgy maga a bevonzás az igaz, egy ismerősöm rendszeresen tudatosan használja is, és igen jól alakul az élete. Általában eléri amit kigondol.
2014. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!