Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem sikerült az éjjeli...

Miért nem sikerült az éjjeli üzenetküldés?

Figyelt kérdés

Az este próbáltam lemenni alfába... az éjjeli üzenetküldést szerettem volna kipróbálni, de fel sem keltem az éjjel. Lehet nagyon rágörcsöltem vagy más probléma lehetett?

Ez az első lenne, hogy ezt kipróbálom, de más vonzással kapcsolatos dolgok sikerültek már, kisebb-nagyobb sikerek. Valaki tudna tanácsot adni? Privátban szívesen várom a tanácsokat és talán plusz kérdéseim is lennének. Köszönöm!



2014. jún. 9. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Miért akarsz éjjeli üzenetet küldeni?

Milyen kapcsolatban állsz azzal, akinek küldenéd?

2014. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na, ez nekem sose sikerült, pedig sokszor próbáltam.
2014. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én sem ébredtem fel soha, hiába próbálkoztam. amikor viszont úgy álltam hozzá, hogy még agykontrollozás közben elmondtam az üzenetet és azt "kértem" hogy akkor érjen oda az üzenet, mikor az ember a legbefogadóképesebb rá, akkor sikerült.
2014. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én felébredni fel szoktam, csak nem szoktam emlékezni,hogy miért, vagy el szoktam aludni...

viszont a múlt héten sikerült felébrednem, és küldenem, csak azt nem tudom, megkapta-e...de még gyakorlom.

2014. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem se sikerült soha. A reggeli ébredés szokott működni, de az üzenet küldés nem. Illetve néha én is úgy jártam, mint az egyik válaszadó: felébredtem, de azt úgy gondoltam, hogy csak a WC-re kell kimennem, arra nem emlékeztem, hogy programoznom kellene.
2014. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!